Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  >>
Karneval s papouškem Oliverem

Karneval s papouškem Oliverem

Tentokrát si rošťák papoušek Oliver připravil společně s Pirátkou karnevalové odpolene plné soutěží a tanečků. Všechny malé šikulky Oliver odměnil diplomem a na památku jim dal malého papouška Oliverka. 

 

 


Narozeninová oslava

Narozeninová oslava

Na přání malého oslavence a milovníka Spidermana


Časopis Betynka a Penzion Chalupa Pohádka

Časopis Betynka - Rodino jedeme na výlet

A co třeba do Pohádky ? Krásných míst je spousta, ale naše Pohádka je prostě nejlepší !


Já jsem Olaf a miluji vřelá objetí

Já jsem Olaf a miluji vřelá obětí

Kdo by neznal rošťáka Olafa a kdo by nechtěl obejmout. V naší Pohádce má každý šanci být Olafem i najít vřelá obětí.


časopis Maminka a Penzion Chalupa Pohádka

Článek v časopisu MAMINKA

Jsme moc rádi, že náš penzion byl inspirací nejenom pro redaktory časopisu maminka, kteří se ve svém únorovém čísle snažili provést čtenáře a čtenářky těmi nejskvělejšími místy v naší zemi, kde jsou rodiny s děmi opravdu vítány. Velice nás těší, že patříme mezi ně. 

 

 


Stiling session

Stiling session - zadáno pro maminky

Inspirativní, příjemný, plný módy a cenných rad profesionála. Tak právě takový byl první listopadový sobotní večer v Pohádce. Svoji stylistickou práci nám představila paní Lenka Kántorová. Nad dokonale padnoucími modely a výslednou vizáží zaplesalo nejedno srdéčko žen a dívek.

 

 


Pohádkové snídaně pro děti

Pro veselejší snídaně

Aby dětem u nás ještě více chutnalo, máme pro ně připravena mnohá " nejen" snídaňová překvapení. 


Trička jako z pohádky

Trička jako z pohádky

K naší kolekci krásných barevných pohádkových triček jsme letos přidali trendy limetkovou barvičku. Podívejte jak sluší. Tyto módní kousky si můžete zakoupit v našem penzionu. A vzhůru na přehlídková mola.


Informace na dlani

Informace na dlani

Po celý rok pro Vás sledujeme veškeré dění v okolí našeho penzionu. Spolupracujeme s informačními centry v okolních městech a snažíme se pro Vás, naše klienty, připravit maximum informací o těch nejrůznějších aktivitách, programech, nově vzniklých zajímavých místech, sportovištích, prostě o všem, co stojí za to, při návštěvě našeho regionu vidět.  I letos, pro Vás máme připraveny tipy na NOVINKY v našem okolí. V recepci penzionu i v apartmánech naleznete naše - INFORMACE NA DLANI. A co si pod tímto názvem máte představit? Spoustu letáčků, brožurek, cyklomapy, tipy na pěší a turistické výlety, atrakce pro děti, aktuální přehled výstav, doporučení nejrůznějších sportovišť, nabídku tipů pro návštěvu přírodních a kulturních památek, společenské dění a programy, které právě daném období v okolí našeho penzionu probíhají. Nabídka toho - kudy, kam a za čím je opravdu veliká. A letos opět plná krásných novinek.


<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  >>