Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  >>
Pohádkové léto

Sluníčko a koupání = prima léto

Letní dny jako vymalované. Radost z koupání v Pohádce mají i ti nejmenší.

Prázdniny plné zážitků

Prázdniny plné zážitků

Sluníčko, modré nebe, osvěžující koupání, les, příroda ,maliny, houby a borůvky. Ale taky prima hry a zábava, nová přátelství a spousta kamarádů. Prostě pohádkové prázdniny snů.


Lego pro malé stavitele

Mega LEGO pro malé stavitele

Na všechny milovníky stavebnice LEGO čeká v naší pohádkové herně OBŘÍ SUPER MEGA stavebnice právě od této oblíbené značky. Ojedinělá velikost kostek a velmi kvalitní materiál nadchne větší i ty nejmenší stavitele. Další úžasný herní prvek prvotřídní světové značky je v naší Pohádce připraven pro radost vašich dětí.

Školný výlety do Pohádky

Období výletů do Pohádky právě začalo

Stačilo si jen vybrat z nabídky programů pro školní výlet, objednat termín, přemluvit sluníčko a huráá do Pohádky. A pak už si jen užívat třeba pirátský výcvik a putování za pokladem. Kapitán JACK a jeho žena MERRY nevydají pirátský glejt jen tak někomu. Jen ten pirát, který je odvážný, hbitý, statečný a chytrý, má šanci být v týmu kapitána JACKA.

 

 

 


Pohádková trička pro děti - Penzion Chalupa Pohádka

Koukejte, jak nám sluší

Naše pohádková trička pro děti v nových barevných odstínech. Máme je pro vás připraveny.


Penzion Chalupa Pohádka - Sněhurka a její pohádkový strom

Sněhurka a její šikovné děti

Tentokrát přišla za dětmi Sněhurka celá smutná. Její kouzelný pohádkový strom úplně celý opadal. Poprosila děti o pomoc, jestli by jí nepomohly kouzelný stom zase nazdobit. A protože děti Sněhurku prostě milují, bez váhání jí stom nazdobily. Ten vám byl krááásný ! Sněhurka dětem za odměnu rozdala sladké mlsání z pohádkového hrnce. Zazvonil konec a pohádky je konec !


Outdoor Penzion Chalupa Pohádka

Skvělé outdoorové odpoledne

Adrenalinové odpoledne si pro malé i velké připravil skvělý tým ve složení Peťa + Marťa + Peťa + Míša. Každý si mohl vychutnat nezapomenutelný prožitek a pocit z překonání sama sebe.Už teď se moc těšíme na další společné zážitky. Bylo to SUPER !

 

 


Ráj pro malé maminky

Ráj pro malé maminky

Přebalovací pultík pro panenky. Holčičky při péči o panenky tak mohou napodobovat své maminky. Nic nechybí - přebalovací pultík, pračka, židlička na krmení ani malý kuchyňský dřez s vodovodní baterií, kolotoč nad přebalovacím pultíkem se opravdu točí a pod pultem velký úložný prostor pro oblečky na panenky.To se u nás holčičky mají, co ?


Městské lázně Nové Město na Moravě

Myslíme na vás

A tak jsme ve spolupráci s Městskými lázněmi v Novém Městě na Moravě připravili pro naše hosty Hotelovou kartu se slevou 10 % na vstupné. Těšíme se na vás


Penzion Chalupa Pohádka Baby friendly

Víte o čem sní vaše dítě ?

No přece o naší pohádkové herně ! Právě zde se plní i ta nejtajnější dětská přání.

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  >>