Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>
HC KOMETA BRNO + PENZION CHALUPA POHÁDKA

Jsme hrdým partnerem HC Kometa Brno

Stali jsme se HRDÝM PARTNEREM HC KOMETA BRNO. Věříme, že se klubu bude dařit a jejich cesta za nejlepšími výsledky bude pro všechny fanoušky tou nejkrásnější pohádkou.


Pirátská dobrodružství kapitána Jacka a Mery

Dopisy pro piráty

Krásné dopisy a obrázky dostává kapitán Jack a jeho Mery od dětí. I když jim při žádném výcviku nikdy nic neodpustí a piráti musí zvládnout ty nejtěžší úkoly, všichni si pirátská dobrodružství náramě užívají.

 

 


Pohádkové placky

Máme placky - chcete-li BUTTONKY

Mohou vyjadřovat to, co máte rádi. Takže, jestli chcete mít kousek Pohádky stále u sebe, naše BUTTONKY jsou tu pro Vás připraveny. Jsou slušivé a módní. Při jejich zpracování byla použita i esence dobré nálady a barvy s přísadou štístka.


Skákací hrad se Sněhurkou Penzion Chalupa Pohádka

Jak u nás vyrostl skákací hrad

A aby těch překvapení nebylo málo, přišla za dětmi na návštěvu do Pohádky i Sněhurka. Radost ze skákání i Sněhurky byla veliká. 


Děti - Penzion Chalupa Pohádka

Když mrňousci obsadí bar

Nadšení z hýbajících a různě vrnících se zvířátek nebralo konce. Co bychom neudělali pro radost našich nejmenších.


Cestovatelský lexikon papouška OLIVERA- Penzion Chalupa Pohádka

Cestovatelský lexikon papouška Olivera

S Oliverem tam a zpátky - vrátíme se do Pohádky. Tak nějak takhle by si to náš milý Oliver představoval. A proto si pro Vás připravil cestovatelský lexikon, ve kterém je úplně všechno důležité, krásné a zajimavé, co je na Vysočině - jen malý kousek od naší POHÁDKY k vidění. Pro mrňousky, větší děti i dospěláky. Každý si z nabídky Olivera určitě vybere. Těšíte se ?


Pohádkové dílny Penzion Chalupa Pohádka

Kouzelná razítka

Když mají naše pohádkové děti šikovné prstíčky a k tomu ještě kouzelná razítka, vzniknou v pohádkových dílnách samé krásy.


Pirátská výprava za pokladem - jak se pere pro piráty

Jak se pere pro Piráty

Příprava na příjezd malých Pirátů právě vrcholí. Ze všech možných koutů se k nám do Pohádky chystají přijet malí Piráti ze školiček a školek. Aby jejich pirátská výprava za pokladem byla perfektně připravená a ústrojová kázeň všech Pirátů bezchybná, už teď se kapitánka Mery pustila do praní pirátksých oblečků. 

 

 


Karneval s papouškem Oliverem

Karneval s papouškem Oliverem

Tentokrát si rošťák papoušek Oliver připravil společně s Pirátkou karnevalové odpolene plné soutěží a tanečků. Všechny malé šikulky Oliver odměnil diplomem a na památku jim dal malého papouška Oliverka. 

 

 


Narozeninová oslava

Narozeninová oslava

Na přání malého oslavence a milovníka Spidermana


<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>