Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
HC KOMETA BRNO

Kometa prolétla Pohádkou

O víkendu nás navštívili hráči HC KOMETA BRNO - Vilém Burian, Jan Hruška, Tomáš Svoboda, Hynek Zohorna a Tomáš Dujsík. Celá prima hokejová parta si užila pohádkový pobyt plný aktivit ( jak jinak než sportovních). Celému hokejovému týmu přejeme hodně úspěchů a co nejlepší umístění v hokejové extralize. 

 

 


Bezpečnost Vašich dětí je pro nás prioritou

Pro větší bezpečí vašich dětí

V našem penzionu na bezpečnost Vašich dětí myslíme především. A tak jsme nově nainstalovali bezpečnostní zábrany ke schodištím v jednotlivých apartmánech. Jedná se o inovativní, důkladně testovanou zábranu, která byla po několika letech vývoje uvedena na trh se snadnou instalaci. Má nadčasový nenápadný design, pevnost, trvanlivost. Po odblokování se automaticky zavírá (složí). Odpovídá nejnovější evropské normě EN1930:2011, ale i americké normě ASTM F1004. Vyrobeno v Dánsku, celosvětově patentováno, testováno v TÜV.  Hlavní péče, zodpovědnost a starost o bezpečí Vašich dětí, ale stále zůstává na Vás - rodičích.My se budeme maximálně snažit, aby náš penzion byl co nejvíce bezpečným místem pro Vaše děti.


Zvětšit

Pohádkové deníčky

Víte jak to děti mají ? Strašně rády si prý hrají. Křížovky luští křížem krážem, rybku dokáží nakreslit jedním tahem. A protože víme, co je baví a chceme, aby v naší Pohádce byly spokojené, tak jsme si pro jejich chytré hlavičky připravili POHÁDKOVÉ DENÍČKY. 


Dioráma "Broučci" v Jimramově

Putování za Broučky - TIP na výlet

Tentokrát jsme si pro Vás připravili takovou " návštěvu Broučků ". Dva z nich - Janinka a Jindříšek bydlí přímo v naší Pohádce. Za těmi od pana Jana Karafiáta se vydáte jen krátkou procházkou se od našeho penzionu do Jimramova. Zde v Síni rodáků je stálá expozice o spisovatelově životě, mnoho různých výtisků jeho poetické dětské knížky o Broučcích, ale také mnoho předmětů, které se ke knize i spisovateli vztahují. Součástí tzv. Síně rodáků je mimo jiné i nahrávka Broučků z roku 1968 načtená Karlem Högerem. Slavný loutkář Jiří Trnka vytvořil v roce 1938 na motivy Broučků dioráma, jenž je také součástí expozice a bylo představeno i na světové výstavě v Bruselu v roce 1958. Až si prohlédnete celou expozici nezapomeňte se ještě zastavit u krásné dřevěné sochy Broučka na náměstí.


Zvětšit

Mikulášská nadílka

Opět po roce přijel k nám do Pohádky Mikuláš se svojí družinou.

 

 


Zvětšit

Četnické trampoty jen kousek od Pohádky

Letní slunečné dny spojené s natáčením prvních záběrů jsou dávno pryč, ale filmový štáb ČT stále pokračuje v natáčení nových obrazů. A tak se opět pro další záběry po nějaké době vrátili do Jimramova i do naší Pohádky. Natáčení v chladivých říjnových dnech bylo pro všechny náročné, ale milá setkání a dobrá nálada po celou dobu natáčení určitě nechyběla.

 

 

 


Zvětšit

Filmaři v Pohádce

Na malou chvíli jsme díky štábu ČT mohli nakouknout pod pokličku filmového řemesla při natáční nového historického kriminálního seriálu Četnické trampoty. Měli jsme možnost společně trávit chvíle "na place " i při vzájemném povídání u nás v Pohádce. Možná se teď na film budeme dívat trochu jinýma očima. Je to náročná práce se vším co k tomu patří, což mnozí z našeho pohádkového týmu pozanali na vlastní kůži při obsazení do komparzu. Ale za Pohádku musíme říct, že všichni byli skvělí. Děkujeme a těšíme se na hotové dílo. Takže, milí četníci, ať si vaše trampoty získají co nejvíce diváků !


Zvětšit

Bodyzorbing

Crazy Bubbles přinášejí zcela novou pohybovou a sportovní aktivitu - Bodyzorbing - Bumper Bal. Hit letošní sezony se dostal až k nám do Pohádky. Zahrajte si různé silové a zábavné hry nebo fotbal v bublině a spoustu dalších aktivit. Zažijte zcela netradiční týmový sport. Crazy Bubbles - Bodyzorbing je moderní hra a pohybová aktivita, kterou musí zkusit každý. Nafouknutou bublinu si nasadíte jako batoh, instruktor vám pomůže uvázat popruhy a rukama se držíte gumových madel před vámi. Pak už jen stačí vyběhnout a začít narážet do všeho, co se hýbe. Hry jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. A co se dá s Crazy Bubbles hrát? Instruktoři pro vás mají připravených spoustu druhů her a aktivit. K nejoblíbenějším patří fotbálek, silové souboje, kruhová vyřazovačka, kuželky či 4X. Fantazii se samozřejmě meze nekladou a v Crazy Bubbles můžete zkusit téměř vše. Tak neváhejte a přijeďte do Pohádky zažít SUPER dávku legrace. PS : Nezapomeňte si s sebou vzít pořádnou fyzičku.


Plážová lehátka pro Vaši pohodu

Pro ještě lepší dovolenou

K létu patří dovolená, koupání a chvíle odpočinku. To vše bychom našim klientům rádi dopřáli při návštěvě našeho penzionu. Proto jsme jako novinku pro letošní sezonu připravili zapůjčení plážových lehátek. Věříme, že touto službou bude dovolená v Pohádce zase o trochu víc pohádkovější.


Interierová dekorace penzionu

Kočičí prádniny

Parta kočičích fešáků nám i letos krásně ozdobila interier penzionu. Prázdninami, sluníčkem a dobrodružstvím už voní celá Pohádka.


<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23