Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>
Časopis Betynka a Penzion Chalupa Pohádka

Časopis Betynka - Rodino jedeme na výlet

A co třeba do Pohádky ? Krásných míst je spousta, ale naše Pohádka je prostě nejlepší !


Já jsem Olaf a miluji vřelá objetí

Já jsem Olaf a miluji vřelá obětí

Kdo by neznal rošťáka Olafa a kdo by nechtěl obejmout. V naší Pohádce má každý šanci být Olafem i najít vřelá obětí.


časopis Maminka a Penzion Chalupa Pohádka

Článek v časopisu MAMINKA

Jsme moc rádi, že náš penzion byl inspirací nejenom pro redaktory časopisu maminka, kteří se ve svém únorovém čísle snažili provést čtenáře a čtenářky těmi nejskvělejšími místy v naší zemi, kde jsou rodiny s děmi opravdu vítány. Velice nás těší, že patříme mezi ně. 

 

 


Stiling session

Stiling session - zadáno pro maminky

Inspirativní, příjemný, plný módy a cenných rad profesionála. Tak právě takový byl první listopadový sobotní večer v Pohádce. Svoji stylistickou práci nám představila paní Lenka Kántorová. Nad dokonale padnoucími modely a výslednou vizáží zaplesalo nejedno srdéčko žen a dívek.

 

 


Pohádkové snídaně pro děti

Pro veselejší snídaně

Aby dětem u nás ještě více chutnalo, máme pro ně připravena mnohá " nejen" snídaňová překvapení. 


Trička jako z pohádky

Trička jako z pohádky

K naší kolekci krásných barevných pohádkových triček jsme letos přidali trendy limetkovou barvičku. Podívejte jak sluší. Tyto módní kousky si můžete zakoupit v našem penzionu. A vzhůru na přehlídková mola.


Informace na dlani

Informace na dlani

Po celý rok pro Vás sledujeme veškeré dění v okolí našeho penzionu. Spolupracujeme s informačními centry v okolních městech a snažíme se pro Vás, naše klienty, připravit maximum informací o těch nejrůznějších aktivitách, programech, nově vzniklých zajímavých místech, sportovištích, prostě o všem, co stojí za to, při návštěvě našeho regionu vidět.  I letos, pro Vás máme připraveny tipy na NOVINKY v našem okolí. V recepci penzionu i v apartmánech naleznete naše - INFORMACE NA DLANI. A co si pod tímto názvem máte představit? Spoustu letáčků, brožurek, cyklomapy, tipy na pěší a turistické výlety, atrakce pro děti, aktuální přehled výstav, doporučení nejrůznějších sportovišť, nabídku tipů pro návštěvu přírodních a kulturních památek, společenské dění a programy, které právě daném období v okolí našeho penzionu probíhají. Nabídka toho - kudy, kam a za čím je opravdu veliká. A letos opět plná krásných novinek.


HC KOMETA BRNO

Kometa prolétla Pohádkou

O víkendu nás navštívili hráči HC KOMETA BRNO - Vilém Burian, Jan Hruška, Tomáš Svoboda, Hynek Zohorna a Tomáš Dujsík. Celá prima hokejová parta si užila pohádkový pobyt plný aktivit ( jak jinak než sportovních). Celému hokejovému týmu přejeme hodně úspěchů a co nejlepší umístění v hokejové extralize. 

 

 


Bezpečnost Vašich dětí je pro nás prioritou

Pro větší bezpečí vašich dětí

V našem penzionu na bezpečnost Vašich dětí myslíme především. A tak jsme nově nainstalovali bezpečnostní zábrany ke schodištím v jednotlivých apartmánech. Jedná se o inovativní, důkladně testovanou zábranu, která byla po několika letech vývoje uvedena na trh se snadnou instalaci. Má nadčasový nenápadný design, pevnost, trvanlivost. Po odblokování se automaticky zavírá (složí). Odpovídá nejnovější evropské normě EN1930:2011, ale i americké normě ASTM F1004. Vyrobeno v Dánsku, celosvětově patentováno, testováno v TÜV.  Hlavní péče, zodpovědnost a starost o bezpečí Vašich dětí, ale stále zůstává na Vás - rodičích.My se budeme maximálně snažit, aby náš penzion byl co nejvíce bezpečným místem pro Vaše děti.


<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>