Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  >>
Vánoční svátky v Pohádce

Krásné vánoční svátky

Přejeme Vám všem kouzelné vánoční svátky, plné radosti, štěstí, rodinné pohody a spoustu splněných přání

Vánoční cukroví

Vůně vanilky a cukroví

Milujeme ten čas, kdy nám celá Pohádka voní po vanilce a skořici. Naši malí kuchaři s pečením vánočního cukroví s radostí pomáhají. A jak je to u Vás ? 

Mikuláš, čerti, anděl

Mikulášská družina

A je tu opět ten krásný vánoční čas... a tajemný Mikuláš k nám přišel zas.

Čertíci, rarášci v naší Pohádce

A máme tu dnešní dávku roztomilosti

Naši malí rarášci chtěli vědět ...

Jak to v pekle vypadá, jak dostat blechy z kožichu. Jaká je čertí nálada a co mají čerti ve zvyku ? Natrénovat čertí škleby, skočit si skok s hříšníkem, nebo zatančit si jeden tanec s nejkrásnějším čertíkem.

.... a tak jsme jim to u nás v Pohádce splnili !

Přemek Forejt porotce MasterChef

Vařit pro porotce MasterChefa ?

A právě tuhle výzvu jsme si střihli na Pohádce :-) . Děkujeme za velice milé a přátelské setkání s naší elitní kulinářskou legendou panem Přemkem Forejtem a jsme moc rádi, že chutnalo. 

Sněhová nadílka

První letošní sněhové nadělení

Martin se sice o malou chvíli letos opozdil, ale první sněhová nadílka je tady !

Podzimní prázdniny

Hurá podzimní prázdniny !

A proto hrajeme si každou chvilku, třeba na hasiče, nebo na maminku. A náš bazén plný kuliček, je rájem kluků a holčiček .... takhle báječně se prostě na Pohádce máme .... Krásné prázdninové dny i Vám

Podzim v Pohádce

Umíte to to jako podzim ? My na Pohádce ANO !

Dovedem to jako podzim radovat se z barviček. Ten si je půjčil od sluníčka a posledních kytiček. Rozdával je trávě stromům, také šípkům na keři. Ať se kolem dobře dívá, kdo nám to teď nevěří.

Podzimní čas

Podzimní čas

Podzim je neúžasnějším malířem. Na své paletě má ty nejkrásnější barvy. Užívejme si této nádhery, a obdivujme krásy přírody, která nás obklopuje. Odpočívejme a dovolme si těšit se z každého nového dne.

Krátká

Zvířátkové dílničky

Stejně barevná jako podzim byla i víkendová akce " Krátecký jarmark ", který  jsme našim malým pohádkovým šikulkům moc rádi doporučili. Samotná obec Krátká není obec ledajaká, ale vesnická památková rezervace. Je to proto, že se zde uchoval jeden z nejhodnotnějších celků lidové architektury v oblasti Žďárských vrchů. Vydařilo se nejenom krásné počasí, ale i bohatý kulturní program. Zvířátková dílnička, kde si děti vyrobily vlastní zvířátko, byla hlavně pro malé účastníky této akce opravdovým lákadlem. 

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  >>