Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>
11% světlý ležák Otakar - Polička

Léto je tady a my si ho naplno užíváme !

Na pohádkovém čepu je poličské pivo 11% OTAKAR světlý ležák - je pivo s jemně sladovou chutí a příjemným hořkým chmelovým zakončením. Vyráběno původní technologií podle receptu sládka Františka Bittnera s použitím studniční vody, žateckého poloraného červeňáku a nejkvalitnějšího sladu, s kvašením a zráním studenou cestou ve spilce a ležáckých sklepích, vyhloubených v opukovém masívu. Jejich konstantní vlhkost a teplota zaručují neměnný a individuální charakter tradičního poličského piva.

Prasátko Peppa s rodinou a kamarády v Pohádce

Prasátko Peppa se svoji rodinou a kamarády jsou zase v Pohádce

Přijeli za dětmi, aby si společně užili skvělou zábavu a dobrodružství . A tak hned museli vyzkoušet všechny hry a hračky, které v naší Pohádce máme. Moc se jim líbilo hrát si na pana doktora, užívat si v kuličkovém bazénku, vozit kočárek, nebo uvařit něco dobrého v kuchyňce. Prostě dělali všechno stejně jako naše pohádkové děti. Pozadu nezůstala ani maminka Pašíková a tatínek Pašík.

Vysočina na kole

Šlápneme do pedálů

Náročnost cyklotrasy si musí zvolit každý sám. Věříme, že naše "zvlněná vrchovina" rozčleněná táhlými kopci a údolími, uspokojí jak cyklistické fajnšmekry, ale také rodiny, které se vypraví na cyklovýlet společně s menšími dětmi. Tak šlápněte do pedálů a naplánujte si některou z tras na Vysočině!

Cestovatelský deník krajem Vysočina

Cestovatelský deník

Záleží nám na tom, aby vám při návštěvě našeho kraje neuniklo vůbec nic ! Takže, pokud chcete vědět kudy kam na Vysočině s dětmi, je pro vás a vaše děti připraven CESTOVATELSKÝ DENÍK. Najdete v něm 32 skvělých výletů v našem kraji, zábavné úkoly a tipy na venkovní hry Skryté příběhy. Navíc se s deníkem můžete zapojit do celoroční SOUTĚŽE. Podmínkou je vyrazit na VÝLET nebo vyřešit úkoly z deníku. Co vy na to, jdete do toho ? Deník seženete v informačních centrech po celé Vysočině za cca 50 Kč nebo si ho můžete objednat na e-shopu tady https://bit.ly/3ykMKgU

Kvíz Penzion Chalupa Pohádka

Nuda o prázdninách v Pohádce ?

Tak to ani náhodou ! Pro naše pohádkové dětičky a jejich chytré hlavičky máme připraveny kvízy, doplňovačky, omalovánky, puzzle, nebo deskové hry. Prostě různosti, co nedovolí dětem nudit se a dělat blbosti, ale které děti zabaví a pobaví. 

Indiáni v Pohádce

Indiáni z Větrova ? ..... nééé z Pohádky

Dívejte, kdo na čas krátký, zavítal k nám do Pohádky.

Dezert

Ranní mňamky pro sladké žaludky

Jak se od pradávna říká. Láska prochází žaludkem a sladká tečka na závěr. V naší Pohádce si dáme sladkou tečku hned ráno, aby nám ta láska vydržela pěkné po celý den.

Zvětšit

Grilovací sezóna zahájena

Léto a grilování k sobě prostě neodmyslitelně patří. Přijměte naše poznání a užijte si pohodové chvíle u grilu s přáteli či rodinou a vychutnejte si grilované speciality a dobře vychlazené pivko. Co víc si přát ?

Lékařská ordinace v Penzionu Chalupa Pohádka

Když medvídek stůně

I když o prázdninách prší, tak v nám to vůbec nevadí. Lékařská ordinace je právě plná nemocných zvířátek, které je potřeba ošetřit. Mezi nimi je i malý medvídek. Určitě se mu od malých lékařů dostane té nejlepší lékařské péče a vyšetření a MÉĎA bude zase v pořádku.

Prázdniny

Hurá, PRÁZDNINY!

PRÁZDNINY. To slovo miluje snad každý z nás. Jsou příslibem sladkého nicnedělání, zábavy, odpočinku a nových dobrodružství. A konečně už jsou tady ! Pojďte si společně s námi užít báječné léto ! Moc se na Vás všechny těšíme.

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>