Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  >>
Lázně ducha Litomyšl

Doporučíme Vám vždy jen to NEJLEPŠÍ - tentokrát LITOMYŠL

Město Litomyšl je pouhých 32 minut od Pohádky a zahájení 11. ročníku litomyšlské lázeňské sezóny jsme si společně s Vámi nemohli nechat ujít. Jsme moc rádi, že (b)lázníte spolu s námi. Protože, jak se praví - ČLOVĚK VELKODUŠNÝ MÁ VYHLÍDKY SLUŠNÝ!  Aneb, heslo letošního lázeňském oběžníku praví : "Zbavte se roušek, dejte si doušek!" a nebo také ...Odpočiňte tělu, mysli v lázních ducha, v Litomyšli. Vyšlo skvělé počasí, hudba, tanec, zábava pro malé i velké a všude úžasní lidé ! Příští rok opět na viděnou v Litomyšli !

 

Velikonoce na Vysočině

Velikonoční Vysočina

Ani tentokrát Vysočina se svoji bohatou nabídkou velikočních programů nezklamala. Stačilo si jen vybrat ! 

Velikonoce - Penzion Chalupa Pohádka

VESELÉ VELIKONOCE

V naší Pohádce teda určitě ! Skvělá nálada, soutěže, diskotéka, tvoření !  A co na to říká velikonoční zajíček ? Ten si blahem tiše vrní, když vidí tolik rozzářených dětských očiček .

Čarodějnický pobyt s programem

Čarodějnický pobyt s programem

Tradice je tradice ! A tím spíše, když se jedná o čarodějnická setkání. Přijeďte si s námi užít i letos skvělý víkend a tajemnou filipojakubskou noc plnou kouzel, úžasných kostýmů, převleků, lektvarů, čarování a soutěží pro malé i velké. Jednu tajnost Vám prozradíme už teď. Tahle akce nikdy nezklamala ! Je prostě SUPER ! Mrkněte na fotky z minulých ročníků.  Nezapomeňte si včas rezervovat svůj čaroapartmán ! Hejky, tejky, hejky, tejky..... už se na Vás všechny těší PAVLOVICKÉ ČARODĚJKY !!! 

Nepříznivé počasí ? Nevadí

Hlásí nepříznivé počasí ? NEVADÍ

Tak to vypadá, že se nám počasí v příštích dnech chystá nedělit z každého ročního období od všeho kousek. Ale v naší Pohádce nám to vůbec nevadí. Máme totiž prima dětskou hernu, kde se děti skvěle zabaví a žádná nuda nehrozí. A kdyby se přece jen někdo chtěl toulat venku ... rukavice, deštník a pláštěnku máme !

Velikonoční pobyt v Penzionu Chalupa Pohádka

Užijte si prodloužený velikonoční víkend v Pohádce

Využijte státní svátky a užijte si naplno velikonoční prodloužený víkend se svými dětmi. Na děti čeká velikonoční tvoření s překvapením.

Svatý Valentýn

Krásného Valentýna všem

 Ať každá princezna najde svého vysněného prince a princ svoji krásnou princeznu. Jako u nás v Pohádce :-)

Škola lyžování

Z Pohádky do lyžařské školičky

Je to jen malý kousek. Pod vedením bezva instruktorů ze ŠKOLA LYŽOVÁNÍ ,děti zvládnou zábavnou formou první kroky na lyžích.Takže plán na zimní prázdniny v Pohádce zní jasně. DOPOLOKO školička, ODPOLKO hernička :-)

Vysočina , kraj mého srdce

Je krajem vašeho srdce Vysočina? Dejte jí hlas v anketě !

Užili jste si dovolenou nebo výlet na Vysočině? Hlasujte pro ni v anketě Kraj mého srdce, a to až do 28. února 2022. Kam na letní či zimní dovolenou, kam na výlety s dětmi, na koně, památky, do lázní, za zážitkem či tradicemi? Pokud se vám vybaví právě naše Vysočina, podpořte ji v online hlasování na webu Kam po Česku. Ohlédněte se za svojí uplynulou sezonou a z pohledu turisty, návštěvníka nebo cestujícího vyberte z osmi kategorií výletů ty, které vám nejlépe sedí právě na Vysočinu. Po hlasování budete zařazeni do soutěže o hodnotné ceny, jimiž jsou třeba pobyty v zámeckém hotelu, poukazy na divadelní představení, knihy, vstupenky a pod.

Wellness s dětmi

Wellness s dětmi

Místo zasněžených kopců a lyžovačky je venku zatím samé bláto. Víte, jak v naší Pohádce čekáme na novou sněhovou nadílku ? No rozhodně se nenudíme ! Užíváme si pohádkový wellness pobyt se saunou a vířivkou. Saunování je fajn pro dospělé, ale také pro děti, kterým parádně posílí imunitu. A vířivku ? Tu si miminka i větší děti užívají snad ještě víc než my dospělí. Tak šup do županů, nebo vlastně, župany dolů :-)

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  >>