Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  >>
Pro malé lékaře

Možná víc, než aktuální

Když ještě náš svět neznal COVID 19, tak v naší Pohádce už ambulance, lékárna, rentgen i operační sál, dávno měli své místo. Děti si bezstarostně hrály na pana doktora, sestřičku, nebo pana, paní doktorku, co dokáže uzdravit všechna zvířátka. Svět už asi nebude jako dřív, ale věříme, že z dětského světa, radost a kouzlo her nikdy nevymizí. 

Pf 2021

PF 2021

Výhled, kterému opravdu věříme. Přejeme Vám mnoho krásných rodinných chvil prožitých v roce 2021. Jsou darem nejcennějším.

Adventní čas Penzion Chalupa Pohádka

Krásný vánoční čas

Přejeme Vám všem poklidný adventní čas a požehnané vánoční svátky. Děkujeme za Vaši přízeň a podporu, které si nesmírně vážíme. 

Tlapková patrola

Splněné přání !

Pohádky a Vánoce mají mnoho společného. Plní se v nich dětská přání. A protože v té naší Pohádce se přání dětí snažíme vždycky naplnit a vánoční čas se pomalu také blíží,  jedno velké vánoční překvapení už na děti netrpělivě čeká. Tým Tlapkové patroly - Ryder, Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma, Skye a Everest. Tlapková patrola je v Pohádce ! Je připravena k akci z hlídkovací věže a je stále ve střehu. Díky hlídkovací věži mají naprostý přehled o tom, co se kde šustne a pro děti mají v centrále uschováno spoustu soutěží a úkolů. Hledají další odvážné kluky a holky, co vždy najdou správný směr a řešení. Ať se stane cokoliv. Jen ti, se pak mou stát dalšími Členy týmu tlapek. Jak jen to půjde, těšíme se na Vás milé děti !

Podzimní blátivé louže

Venku je podzim a báječné blátivé louže

I podzimní plýskanice mouhou být pro děti skvělou zábavou. Jen se při tom možná trochu umažou.

Dovedeš to jako podzim

Dovedeš to jako podzim ?

Možná je dnes nějak těžší vidět krásy a barvy podzimu. Ale zkusme se dívat a vnímat. 

Naši nejmenší pomocníci

Chlapi v kuchyni

Už naši nejmenší CHLAPI nám jasně dokazují, že vše co se děje v kuchyni, není jen pro holky.

Pro lepší náladu

Pro lepší náladu

Věříme, že se již brzy místo špatných zpráv a strachu opětovně navrátí dobrá nálada a duševní klid. Nacházíme se v nelehké době, ale je zapotřebí si ji lehkou udělat. Připíjíme především na zdraví nás všech !

Prosička - skalní útvar

Nejkrásnější výhledy u nás máme nadosah

Krása barevného podzimu a dechberoucí výhled do krajiny v nadmořské výšce až 740 mnm je odměnou všem po zdolání skalního masivu Prosíčka, který je nejvyšším bodem v okolí Jimramova. Od roku 1988 se jedná o přírodní památku jejímž předmětem ochrany je skalnatý hřbet, dosahující výšky sedmnácti metrů. Ve 20. letech byly pro usnadnění výstupu vytvořeny schody opatřené lanovým zábradlím. Na vrcholu se od nepaměti nachází dřevěný kříž, ten současný z roku 2002 je od řezbáře Jana Urbana.

Houby rostou

Radost, nádhera, odpočinek, potěšení...

Slov k této fotce bychom mohli napsat ještě spoustu. Ale raději Vás pozveme do okolních pohádkových lesů, kde tohle všechno zatím ještě můžete prožít.

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  >>