Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28  >>
Zvětšit

Grilovací sezóna zahájena

Léto a grilování k sobě prostě neodmyslitelně patří. Přijměte naše poznání a užijte si pohodové chvíle u grilu s přáteli či rodinou a vychutnejte si grilované speciality a dobře vychlazené pivko. Co víc si přát ?

Lékařská ordinace v Penzionu Chalupa Pohádka

Když medvídek stůně

I když o prázdninách prší, tak v nám to vůbec nevadí. Lékařská ordinace je právě plná nemocných zvířátek, které je potřeba ošetřit. Mezi nimi je i malý medvídek. Určitě se mu od malých lékařů dostane té nejlepší lékařské péče a vyšetření a MÉĎA bude zase v pořádku.

Prázdniny

Hurá, PRÁZDNINY!

PRÁZDNINY. To slovo miluje snad každý z nás. Jsou příslibem sladkého nicnedělání, zábavy, odpočinku a nových dobrodružství. A konečně už jsou tady ! Pojďte si společně s námi užít báječné léto ! Moc se na Vás všechny těšíme.

Čas na kávu

Čas na kávu

Dopřejte si chvíli u dobré kávy. Káva nám pomáhá nastartovat tělo, umožňuje lepší koncentraci i soustředění, poskytuje chvíle relaxace a uvolnění. Dopřejte si chvíli pro .... sebe.

Výlet na kole

Plán na dnešní den

Výtel na kole a kolobrndě. 

Penzion Chalupa Pohádka - Piráti

Když táhneme za jeden provaz....

... tak máme třeba skvělý den !

Auťáky v Penzion Chalupa Pohádka

Parádní AUŤÁKY

Všechny parádní auťáky už jsou na startu a čekají na své závodníky a malé závodnice ! Tak sešlápni plyn až na podlahu a vydej se vstříc novým dobrodružstvím !

Závbaviště pro sviště Polička

Akce sem, akce tam, kam já se jen podívám ?

Skoro by se mohlo jednat o námět na nějaký hudební popěvek, co říkáte ? Klidně si ho můžete prozpěvovat na akcích, které navštívíte při svých pobytech u nás v Pohádce.                                    Jsou v blízkém dosahu, je jich hodně a jsou bezva pro malé i velké ! O všech Vás budeme průběžně a stále informovat, nebojte ! I z této Vám přineseme určitě nějaký foto report. Nebo se tam rovnou potkáme !  " Zábaviště pro sviště " prostě musíme prosvištět !

Májové dny

Májové dny

Jsou deštivé, ale krásné ! Co říkáte.

Medvídek Blažej

Najdeš Blažeje ?

Medvídek Blažej se dětem schoval v Pohádce a čeká, až ho najdou a krásně vymalují. Budeš právě ty tím nejšikovnějším malířem ? 

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28  >>