Akce, workshopy, teambulding

Firemní akce

Firemní akce

Nabízíme Vám příjemné a netradiční prostředí pro konání různých seminářů, firemních schůzek či školení. Firemní večírky, vánoční večírky a teambuildingové pobyty s programem.

Malířské sympozium s mezinárodní účastí umělců

Malířské sympozium s mezinárodní účastí umělců

Sympozia jakéhokoli druhu jsou a budou především nenásilnou formou setkávání, poznávání, trávení času, přemýšlení a tvoření. Svojí otevřeností nabízejí všem, kdo mají zájem alespoň o malé nahlédnutí do jinak často uzavřeného , subjektivního světa lidí - tvůrců. Mezinárodní setkání výtvarných umělců, kde Českou republiku zastupovaly grafička Mgr. A. Andrea Tachezyová, malířky Mgr.art. Petra Kršáková a Mgr.art. Eva Chmelová, Slovenskou republiku pak malíři Prof. Ľudovít Hološka akad. mal., MA. Mária Fulková, Viliam Pirchala akad.mal., Mgr. art. Martina Lacová, Mgr. art. Jana Pirchalová, Mgr. art. Juraj Toman, Mgr. art. Juraj Jaroš, Bc. Slavo Durkaj a audiovizuální umělec Mgr. art. Andrej Poliak (Arttoday.sk) a jeho mexický kolega Carlos Carmonamedina (rezident Arttoday.sk). Sympozium probíhalo formou plenérové malby, kdy jednotliví tvůrci přímo reagovali na krajinu a její charakteristické tvarosloví. Inspiraci nacházeli v místní architektuře i volné přírodě. Vždy však s osobitým přístupem. Následná vernisáž proběhla v prostorách muzea Bystřice nad Pernštejnem. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10253066674-poledni-udalosti/211411012000917/ ( od 19.50min)


Stiling session - zadáno pro maminky

Stiling session - zadáno pro maminky

Inspirativní, příjemný, plný módy a cenných rad profesionála. Tak právě takový byl víkendový pobyt pro ženy. Svoji stylistickou práci nám představila paní Lenka Kántorová. Nad dokonale padnoucími modely a výslednou vizáží zaplesalo nejedno srdéčko žen a dívek.


Pěvecké soustředění

Pěvecké soustředění

Pěvecké spustředění rozezpívalo celou pohádku.