Aktuality

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  >>
Přemek Forejt porotce MasterChef

Vařit pro porotce MasterChefa ?

A právě tuhle výzvu jsme si střihli na Pohádce :-) . Děkujeme za velice milé a přátelské setkání s naší elitní kulinářskou legendou panem Přemkem Forejtem a jsme moc rádi, že chutnalo. 

Sněhová nadílka

První letošní sněhové nadělení

Martin se sice o malou chvíli letos opozdil, ale první sněhová nadílka je tady !

Podzimní prázdniny

Hurá podzimní prázdniny !

A proto hrajeme si každou chvilku, třeba na hasiče, nebo na maminku. A náš bazén plný kuliček, je rájem kluků a holčiček .... takhle báječně se prostě na Pohádce máme .... Krásné prázdninové dny i Vám

Podzim v Pohádce

Umíte to to jako podzim ? My na Pohádce ANO !

Dovedem to jako podzim radovat se z barviček. Ten si je půjčil od sluníčka a posledních kytiček. Rozdával je trávě stromům, také šípkům na keři. Ať se kolem dobře dívá, kdo nám to teď nevěří.

Podzimní čas

Podzimní čas

Podzim je neúžasnějším malířem. Na své paletě má ty nejkrásnější barvy. Užívejme si této nádhery, a obdivujme krásy přírody, která nás obklopuje. Odpočívejme a dovolme si těšit se z každého nového dne.

Krátká

Zvířátkové dílničky

Stejně barevná jako podzim byla i víkendová akce " Krátecký jarmark ", který  jsme našim malým pohádkovým šikulkům moc rádi doporučili. Samotná obec Krátká není obec ledajaká, ale vesnická památková rezervace. Je to proto, že se zde uchoval jeden z nejhodnotnějších celků lidové architektury v oblasti Žďárských vrchů. Vydařilo se nejenom krásné počasí, ale i bohatý kulturní program. Zvířátková dílnička, kde si děti vyrobily vlastní zvířátko, byla hlavně pro malé účastníky této akce opravdovým lákadlem. 

Podzimní pobyty

Barevný podzim

Užijte si barevný podzim plnými doušky. Odpočinek, relaxace pro dospělé a skvělé podzimní prázdniny pro děti.

Rezervace pobytů 2023

Rezervace pobytů na rok 2023 - ZAHÁJENA

Vážení a milí, rádi bychom Vám všem srdečně poděkovali za Vaši dosavadní přízeň. Stejně tak si nesmírně vážíme i Vašeho zájmu o " Pohádkové pobyty" pro rok 2023, které si již nyní rezervujete. Už teď se těšíme se na naše opětovná setkání, ale i ta nová. 

Zvětšit

Houbový ráj

Příjemné teploty a dostatek deště. Zkrátka ideální počasí pro všechny milovníky houbaření. Tak hurá do lesa ! Okolní lesy jsou naštěstí ještě většinou stále krásné a štědré. Jsou opravdovým rájem houbařů a tak košíky máme plné během chviličky. Relax k nezaplacení, co říkáte?

Léto, vodní stůl

Vodní radovánky v Pohádce

Děti + hra s vodou = nejlepší zábava letních dnů. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  >>