Aktuality

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >>
Jarní prázdniny

Jarní prázdniny na Pohádce

Už se těšíte, až dětem začnou jarní prázdniny a přemýšlíte, jak Vaše ratolesti zabavit ? Pro všechny, co přijedou do Pohádky máme skvělý plán ! Sázkou na jistotu pro malé i velké děti je naše dětská herna. Funguje totiž za každého počasí i nalády. Po celý den, s nabídkou parádních her a hraček. Jen těžko se hledají adekvátní alternativy zábavy, ale lyžovačka na sjezdovce, nebo relax v nedalekých městských lázních by mohlo zabrat. A kdyby se nikomu a nikam prostě nechtělo, tak wellness - sauna i vířivka, kulečník i pinpong máme přímo v Pohádce. Aktivit je víc. Stačí si jen vybrat. Jedno je ale jisté. Tyhle prázdniny žádná nuda nebudou !Tyhle  prázdniny žádná nuda nebudou.Tyhle prázdniny žádná nuda nebudou.

Zimní radovánky

Přece jenom zimu máme !

Letošní zimu (nejen) na Vysočině spíš musíme hledat. Ale přinášíme Vám důkaz, že vyřádit na sněhu se děti aktuálně jen malý kousek od naší Pohádky můůůžou

Lyžovaní jen kousek od Pohádky

Lyžovačka jen kousek od Pohádky - JEDE !

Aktuálně v naší Pohádce sněhovou nadílku bohužel nemáme :-( Stačí ale kousek popojet a lyžování malých i velkých nic nebrání. SKI HARUSÁK JEDE !  Na sjezdovku dlouhou 550 metrů s převýšením 110 metrů se svezete sedačkovou lanovou dráhou v délce 490 metrů, do výšky 734 m.n.m. Pro ty, co se teprve chystají naučit lyžovat je v provozu i lyžařská a snowboardová škola. A když znavené malé lyžaře už lyžovačka neba, tak šup do pohádkové herničky si hráááát :-)

 

Kouzelný kočár jako z pohádky

Pohádka pro princezny

Vyčarovaný jako z POHÁDKY a pro všechny malé princezny je připraven krásný růžový kočár s běloušem.

Zvětšit

Vánoce plné lásky

Krásné a pokojné vánoční svátky plné lásky, štěstí a radosti . V novém roce především pevné zdraví Vám všem přejí Šindelářovi

Vánoční čas v Penzionu Chalupa Pohádka

Vánoční čas

Nejkrásnější Vánoce jsou samozřejmě na sněhu. Ty bílé Vánoce, jak je známe z obrázků pana Lady. Ale počasí neporučíme, a tak i když bude za okny nevlídno, v naší Pohádce vládne sváteční atmosféra.

Pro ty nejkrásnější Vánoce

Pohádkové kouzlo Vánoc

Chceme pro Vás vykouzlit ty nejkrásnější Vánoce. A tak kousek po kousku balíme každý koutek naší Pohádky do vánočna.

Čertíci už jsou tady

A máme je tady !

Čertíkovic rodinka, nejdřív vběhla do zahrady a pak usadila se nám TADY :-) Za chvíli prý musí jít, všechny děti potěšit.... nebo postrašit ?

Vánoční dárek

Skvělý vánoční dárek

Nejvzácnějším dárkem jsou společně prožité chvíle a zážitky. Rádi vám připravíme vánoční poukaz pro pobyt v našem penzionu pro Vaše blízké přesně podle vašeho přání.

Prasátko Peppa v naší Pohádce

Prasátko Peppa s rodinou a kamarády jsou v Pohádce

Prasátko Peppa s celou svojí rodinou a kamarády přišli do naší Pohádky na narozeninovou oslavu. Malému oslavenci přinesli krásný narozeninový dort. A protože zrovna docela pršelo, rozhodli se, že také zkontrolují kvalitu blátivých kaluží. Podzim i kaluže v Pohádce jsou prý parádní a tak, jestli můžou ještě chvíli zůstat, aby si jich užili. No, jasně, že ANO ! A tak je tu máme !.... PS : zůstanou až do jara. Protože - kde jsou dětičky, tam to prasátka prostě MILUJÍÍ. Už těď se na ně moc těší.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >>