Pro děti

Stravování dětí

Stravování dětí

Nabízíme klasickou českou kvalitní domácí kuchyni. Veškeré pokrmy jsou připravovány z kvalitních domácích surovin a s ohledem na naše malé strávníky jsou jídla méně solená a kořeněná. Každý den připravujeme jednotné menu, sestavené podle Vašich nejčastějších přání a požadavků. Připravujeme i jídla pro celiaky. Největší mňamkou dětí jsou pohádkové radostníčky a wafličky. Maminky jsou mnohdy překvapeny, jak jejich dítě krásně jí a my zase máme velkou radost, že dětem u nás v Pohádce chutná!


Dětská postýlka + krásné a voňavé ložní povlečení pro vaše miminko

Dětské postýlky

Pro děti do 2 let máme k dispozici 6 kusů dětských postýlek. (4 dřevěné + 3 cestovní). I v cestovních postýlkách je matrace! Krásné, pohádkové a voňavé ložní povlečení je pro naše nejmenší klienty připraveno ZDARMA. Svůj požadavek na dětskou postýlku uveďte v poznámce u vaší objednávky pobytu.


Sladké sny v Pohádce

Sladké sny v Pohádce

Jako v opravdové pohádce, kde se plní i ta nejtajnější přání, tak i u nás se snažíme pro Vaše děti připravit něco navíc, něco vyjímečného za co nemusíte připlácet ani korunu. Pokud nám do Vaší objednávky napíšete kolik k nám přijede chlapečků a kolik holčiček, nachystáme pro ně ložní povlečení s pohádkovými motivy. 

 


Hygiena

Hygiena

V každém apartmánu je k dispozici dětský nočník, sedátko na WC a stupínek k umyvadlu. Pro miminka je v celém penzionu připraven 2x  přebalovací pult s vaničkou.


Pro bezpečnost dětí

Bezpečnost dětí

V našem penzionu na bezpečnost Vašich dětí myslíme především. Proto u nás najdete široký sortiment bezpečnostních prvků, jako jsou zábrany ke schodištím, dětské stupínky, záslepky zásuvek, nebo bezpečnostní protiskluzové pásy na schodištích. Každoročně probíhá revize a certifikace dětského hřiště a herních prvků, které odpovídají nejnovějším evropským normám. Hlavní péče, zodpovědnost a starost o bezpečí Vašich dětí, ale stále zůstává na Vás - rodičích. My se budeme maximálně snažit, aby náš penzion byl co nejvíce bezpečným místem pro vaše děti.

 


Pro hru a zábavu

Pro hru a zábavu

Co bychom to byly za Pohádku, kdyby u nás nebylo veselo, dostatek zábavy a hraček. Nečekejte však žádné počítačové hry, dotykové tablety apod. Naší snahou je pravý opak. Chceme, aby si děti uměly hrát se svojí hračkou, aby se dovedly zabavit při hře s kamarády. A co teprve hra s tátou a mámou. Tak obyčejné situace, však zase tak obyčejné nebývají. Pokud počasí dovolí, využíváme tu nejkrásnější hernu, kterou je příroda. Na oploceném pozemku mají děti velké dětské hřiště se spoustou kvalitních herních prvků, hračky na písek, odrážedla, míče, nebo třeba ruské kuželky. Pohádkově se u nás děti mají i když zrovna počasí nepřeje. Interaktivní dětská herna je naší "pohádkovu chloubou". Je rájem dětí. Stejně tak jako karneval, šmoulování, hru na malíře, nebo třeba cestu za pirátským pokladem. To je jenom malý výčet z naší nabídky jedinečných a výpravných animačních programů, které pro děti celoročně v penzionu připravujeme. I tady naší snahou zůstává, zapojení celé rodiny do jednotlivých programů. Dětem udělají za jejich snahu a soutěživost radost získané diplomy, medaile, nebo nějaká sladkost. A nám dospělým? Co třeba pohled do rozzářených očí našich dětí.... tak o tomhle je naše pohádka :-)


Na svoji dovolenou si s sebou nemusíte vozit žádné barely s kojeneckou vodou. Voda, kterou zde máme splňuje parametry vhodné pro kojence.

Pro naše nejmenší máme dále k dispozici:

 • 7  ks jídelních  židliček
 • 6  ks dětských postýlek
 • 2 ks  přebalovací pult + dětská vanička
 • odrážedla, auta, bugyny
 • interaktivní velká dětská herna
 • vláčkodráha Mašinka Tomáš
 • rehabilitační kuličkový bazén se skluzavkou
 • dětské chodítka
 • hračky na písek (máme jich opravdu hodně)
 • hračky pro hraní doma
 • nočníčky (v každém apartmánu)
 • sedátko na WC (v každém apartmánu)
 • stupínky k umyvadlům (v každém apartmánu)