Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  >>
Platforma Loxper

Hraje si celá rodina

Tentokrát Vám přinášíme TIP na geolokační mobilní hru, kterou si mohou zahrát děti i rodiče jen kousek od naší Pohádky. Připravte si mobily a vyražte prozkoumat zajímavosti nedalekého Jimramova. Trasa začíná na náměstí Jana Karafiáta. Více o hře: Slavné osobnosti Jimramova | Loxper . Platforma Loxper má cíl propojit  návštěvníky, turisty ale i místní obyvatele s průvodci, kteří připravili v aplikaci zábavnou trasu vyprávějící příběh osobností, historických událostí nebo zajímavých míst. 

Pohádkový karneval

Sny se už plní !

Mnohdy stačí opravdu jen málo a dostatete mnoho. Třeba upřímné dětské radosti a smíchu.

Karnevalové kostýmy v Penzionu Chalupa Pohádka

NOVOROČNÍ PŘEKVÁPKO !

V naší Pohádce moc dobře víme, že všechny děti milují karnevalové masky a převleky. A určitě jim nestačí jen jedno karnevalové odpoledne za rok. To ovšem neplatí, pokud jsou v naší pohádkové herně ! Protože tam si stačí jen vybrat kostým a cesta za pohádkovým snem může začít. Kluci mohou být komiksovým hrdinou Spidermanem, rytířem, princem, pirátem, nebo třeba rozpustilým sněhulákem Olafem. A z malé slečny se rázem stane krásná princezna, víla, Sněhurka, nebo třeba princezna Elsa z Ledového království. Nezapomněli jsme ani na naše nejmenší dětičky. V kostýmech včelky, žabičky, oslíka, kuřátka a mnoha dalších budou prostě k zulíbání .... o pohádce u nás nemusíte snít, u nás v ní jste !

Ski areály, Vysočina aréna

Ski areály a Vysočina aréna JEDOU !

Vlivem vysokých teplot v minulých dnech sníh sice zmizel, ale prima lyžovačku si na okolních sjezdovkách a tratích dopřát můžete. Ski areály Harusák a Jimramov jedou. A pro příznivce běžeckého lyžování je ve Vysočina aréně otevřena horní trať nad tubusy a pětisetmetrový okruh na stadionu. Tak hurá do stopy, nebo na svah

Sněhová nadílka

Sněhového nadělení si užívají hlavně děti

Ze sněhu se radujeme- sáňkujeme, bobujeme ! A hlavně vůbec nikam necestujeme, protože my se vyřádíme přímo v Pohádce.

Pohádkové uzené masíčko

Každý den může být svátkem

V kalendáři sice žádný svátek není, ale my jsme si udělali sváteční den sami. Uzené masíčko chutná pohádkově. Nezapomínejte si dělat radost a je jedno kde, jak, nebo čím.

Vánoční svátky v Pohádce

Krásné vánoční svátky

Přejeme Vám všem kouzelné vánoční svátky, plné radosti, štěstí, rodinné pohody a spoustu splněných přání

Vánoční cukroví

Vůně vanilky a cukroví

Milujeme ten čas, kdy nám celá Pohádka voní po vanilce a skořici. Naši malí kuchaři s pečením vánočního cukroví s radostí pomáhají. A jak je to u Vás ? 

Mikuláš, čerti, anděl

Mikulášská družina

A je tu opět ten krásný vánoční čas... a tajemný Mikuláš k nám přišel zas.

Čertíci, rarášci v naší Pohádce

A máme tu dnešní dávku roztomilosti

Naši malí rarášci chtěli vědět ...

Jak to v pekle vypadá, jak dostat blechy z kožichu. Jaká je čertí nálada a co mají čerti ve zvyku ? Natrénovat čertí škleby, skočit si skok s hříšníkem, nebo zatančit si jeden tanec s nejkrásnějším čertíkem.

.... a tak jsme jim to u nás v Pohádce splnili !

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  >>