Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28  >>
Velikonoce , svátky jara

Velikonoce - svátky jara

Pojďte si s námi užít prodloužený velikonoční víkend ! Těšíme se na Vás

 

Dětská herna Penzion Chalupa Pohádka

Ráj dětí v naší Pohádce

Nejoblíbenějším místem našich malých hostů jsou bezesporu prostory naší dětské herny. Komfortní prostor, spousta herních prvků, hraček a her pro kluky i holčičky, jsou zárukou, že se u nás děti rozhodně nenudí a rodiče si mohou dopřát chvíli pro sebe.

MS v Biatlonu 2024 v Novém Městě na Moravě

Neúnavně fandí i naši nejmenší

Nemají běžky, nestřílí na terče a (nejen děti) se s nimi chtějí vyfotit. Uhádnete kdo to je ? No přece plyšoví modří maskoti N a M nazvaní podle počátečních písmen pořadatelského města. Společně s našimi nejmenšími pohádkovými fanoušky neúnavně fandí navzdory mnohdy nepříznivému počasí sportovcům na MS v Biatlonu v Novém Městě na Moravě.

 

Mistrovství světa v Biatlonu 2024

Světový pohár v biatlonu v Novém Městě na Moravě

Do Nového Města na Moravě se po 11 letech vrací světový biatlonový šampionát. V pořadí už 59. mistrovství světa se uskuteční od 7. do 18. února 2024 ve Vysočina Areně. Na všechny dny se očekává velmi bouřlivá a skvělá divácká atmosféra. Začíná se už ve středu 7. února opět smíšenou štafetou, ve které jsme před 11 lety slavili bronz ! Tak ať to cinkne i letos !  Našim klientům přejeme neopakovatelné sportovní zážitky a na trati společně s nimi fandíme České biatlonové reprezentaci. 

Sensory play Penzion Chalupa Pohádka

Smyslohrátky dorazily do Pohádky

Hrajeme si, učíme se. Senzorické hry poskytují dětem příležitost pro objevování, experimentování a rozvoj smyslových dovedností. Při těchto hrách se děti učí vnímat a rozlišovat různé textury, tvary, teploty a vlastnosti materiálů. Pomáhají také rozvíjet jemnou motoriku, koordinaci a koncentraci. Tyto hry se zaměřují na využití všech pěti smyslů - zraku, sluchu, čichu, hmatu a chuti. Tak krásné hraní milé děti. 

 

Tři Králové 2024

Tři králové 2024

Mudrci z Východu, Kašpar, Melichar a Baltazar i letos přišli s koledou a požehnáním našemu domu. Děkujeme 

 

S kouzelnými průvodci městy Vysočiny – putování pro malé i velké

Tip na zábavné putování Vysočinou ...po celý rok !

Tentokrát pro Vás máme tip na projekt výletů s programem, který se skěle povedl organizaci Koruna Vysočiny. Navštívíte nejbližších pět měst od naší Pohádky, která skrývají tajemství a záhady, které budete muset odhalit. Vydáte se na dobrodružnou výpravu s dětmi po kouzelných městech Vysočiny. Budete mít možnost prozkoumat Bystřici n.Pern., Nedvědici, Jimramov, Nové Město n.Mor. a Žďár n.Sáz. Děti si zamilují krásně ilustrované průvodce, kteří je budou provázet během jejich putování. V každém z měst na vás čeká osm zastávek s úkoly. Před každým výletem si zdarma vyzvedněte v TIC hrací karty. Karta obsahuje obrázek příslušného průvodce městem, otázku, na kterou hledáte odpověď, a tipy na další zajímavá místa k návštěvě. Za odevzdanou vyplněnou hrací kartu obdržíte malý dárek. Přejeme Vám krásné putování a skvělou zábavu.

Ski Harusák, Ski Jimramov

Ski areály JEDOU !

V nejbližších lyžařských areálech -  Ski Jimramov (3 km) a Ski Harusák v Novém Městě na Moravě (11 km) dělají maximum a stále nabízí dokonalé podmínky pro sjezd na lyžích, nebo snowboardu, ať už zkušeným lyžařům, nebo těm kteří teprve začínají. V provozu jsou lyžařské školy i půjčovny lyžařského vybavení. Přijeďte na lyžovačku. Těšíme se na Vás. 

Vysočina Aréna lyžování

Lyžování ve Vysočina Aréně

I když sníh roztál tak rychle, jak rychle napadl, příznivci běžecké stopy smutnit nemusí. Ve Vysočina Aréně v Novém Městě na Moravě (11 km od našeho penzionu) je pro veřejnost perfektně připraven okruh dlouhý 1,8 km a dále přibude Modříňák.Tak vzhůru na tratě !

Krásné a požehnané Vánoce

Krásné vánoční svátky

Ať stromeček Vám krásně voní, ať tisíce zvonečků na Štědrý den zvoní. Ať láska a štěstí nezůstanou za vrátky, Vám všem přejí všichni z Pohádky.

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28  >>