Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  >>
Pf 2022

Vážení a milý hosté

Přejeme Vám krásné a klidné prožití vánočních svátku s Vašimi nejbližšími. Chtěli bychom Vám velmi poděkovat za projevenou důvěru v uplynulém a náročném roce. Do nového roku Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Držme při sobě a mějme se rádi.  Budeme se na Vás opět těšit v novém roce 2022. 

Ski Harusák Nové Město na Moravě

HURÁ - jdeme lyžovat !

Od 18.12. zahájil svůj provoz lyžařský areál Harusák, oblíbený nejen našimi klienty. Otevřena je i lyžařská a snowboardová škola. Výuka v lyžařské škole je určena pro všechny věkové kategorie, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Provozní doba je denně od 9-16 hodin, případně dle domluvy i mimo stanovený čas. Těšíme se na Vás nejenom my, ale i Harusák.

Pečeme vánoční cukroví

S vůní vanilky

V naší Pohádce už panuje ta správná předvánoční nálada. Pečeme cukroví a celý dům nám voní po vanilce. Náš nejšikovnější cukrářský tým průběžně přidává ještě špetky radosti a smíchu a máme to nejlepší cukroví na celém světě. Jak jste na tom u Vás?

Čertíci v Pohádce

Čertovské nadělení

Tak tohle čertovské nadělení se nám usadilo v Pohádce. Co na to říkáte? Jsou to taková malá milá zlobidla. 

Rezervace pobytu 2022

Rezervace pobytů rok 2022

Rezervace pobytů pro rok 2022 jsou již v plném proudu. Velice si vážíme Vaší přízně a moc nás těší, že svojí aktivní, či odpočinkovou dovolenou, za sluncem, nebo sněhem, chcete strávit právě v naší Pohádce. Těšíme se na Vás.

Zvětšit

Vánoční dárkový poukaz

Potěšte své děti, rodiny, přátele, zaměstnance či obchodní partnery věnováním Dárkového poukazu na pobyt v Pohádce. Stačí již jen napsat email, nebo nám zavolat. Zvolit si výši částky, kterou si přejete uhradit. Po obdržení platby Vám bude poukaz doručen emailem k vytištění.  A o ideální dárek k Vánocům máte postaráno.

 

Adventní čas

Advent je časem rozjímání, odpočinku i nové naděje

Tak jsme se konečně dočkali. Dnes zapálíme první svíčku na adventním věnci a můžeme začít pomalu vyhlížet Ježíška. Přejeme Vám všem krásný a poklidný adventní čas !

Tlaková patrola v Pohádce

Cíl výletu - POHÁDKA

Trasu dnešního výletu jsme zvládli skvěle a můžeme se přidat k našim kamarádům - neohroženým štěňatům z Tlapkové patroly . A společně s nimi zažijeme spoustu skvělých dobrodružství ! Tým statečných tlapek vyráží do akce !

Podzimní prázdniny

Podzim plný odpočinku, relaxace a zábavy

Sluníčko, zlatavé barvy podzimu a procházky krásnou přírodou Vysočiny si určitě zamiluje každý. Naberete novou energii a všechny starosti hodíte za hlavu. Děti si dopřejí spoustu zábavy v dětské herně a společně pak strávíte čas v sauně nebo vířivce. Zní to jako dobrý plán pro podzimní prázdniny ? Tak to jsme rádi ! Moc se na Vás těšíme.

 

Nejmenší malíři Penzion Chalupa Pohádka

Příroda = kreativita

Pestrost a malebnost "vysočinské krajiny "je vyhledávána mnoha výtvarníky. Malířské sympozium s mezinárodní účastí výtvarných umělců v prostorách naší Pohádky proběhlo již v roce 2011, ale hledání nových směrů u NEJMENŠÍCH výtvarníků nás neuvěřitelně baví :-)

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  >>