Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>
Jarní pobyty v Penzionu Chalupa Pohádka

Jarní odpočinkové pobyty

Jarní čas je ideální příležitostí k tomu načerpat novou energii z probouzející se přírody. A v naší Pohádce to funguje na 100% :-)

Velikonoce

Krásné velikonoční svátky

Přejeme vám všem krásné VELIKONOCE se spoustou sluníčka a dobré nálady

Dětská herna Penzion Chalupa Pohádka

Vyhlížíme sluníčko

Sluníčko se zatím ukazuje jen málo a paní zima se své vlády vzdát jen tak nehodlá. Ale dětem v naší herničce to vůbec nevadí. Užívají si totiž se svými kamarády skvělou zábavu se spoustou krásných hraček.

Jarní prázdniny Penzion Chalupa Pohádka

Jarní prázdniny

Už jsou tady :) Užijte si s dětmi nezapomenutelné jarní prázdniny v Pohádce. Těšíme se na Vás

 

Zvětšit

Na lyžovačku do Pohádky

Skvělé sněhové podmínky na Vysočině ! Dopřejte sobě i dětem parádní lyžovačku bez front na vleky. Aktuálně otevřeno pět sjezdovek, a to na HarusověFajtově kopci na Žďársku, na Šacberku a v Lukách u Jihlavy a na Křemešníku u Pelhřimova. Jejich správci počítají s celodenním provozem i v dalších dnech. A pokud by děti už lyžování přece jen nebavilo, v Pohádce na ně čeká SUPER dětská herna plná krásných hraček !

 

Zvětšit

Rezervace pobytů pro rok 2019

Rezervace pobytů pro rok 2019 je již v plném proudu. Zarezervujte si vaši pohádkovou dovolenou v čas. Těšíme se na vás.

Zvětšit

Krásné vánoční svátky - PF 2019

Přjeme vám všem spokojené prožití vánočních svátků, mnoho lásky a porozumění. A nový rok 2019 ať je celý jako z POHÁDKY.

Zvětšit

Last Minute

Uvolněný silvestrovský termín. Využijte právě uvolněného termínu ubytování v apartmánu NEBE v našem penzionu a přijeďte si s námi užít prima Silvestr v Pohádce.

Pohádka voní vánocemi

Nastává nejvoňavější čas

Začíná to nádherné období, kdy je všude cítit vanilka, skořice a citrusová kůra.… i v naší Pohádce už nastává ten krásný (nejvoňavější) vánoční čas.

Mikulášská besídka

Mikulášská nadílka

Mik, miku, mik, miku, Mikuláš, přišel s čertem na koláč. Mik, miku, mik, miku, Mikuláš, přinesl nám zimní čas. Když Mikuláš naděluje, čertík za ním poskakuje, Mik, miku, mik, miku, Mikuláš, přinesl nám zimní čas :-)

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>