Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>
Svatý Valentýn

Krásného Valentýna všem

 Ať každá princezna najde svého vysněného prince a princ svoji krásnou princeznu. Jako u nás v Pohádce :-)

Škola lyžování

Z Pohádky do lyžařské školičky

Je to jen malý kousek. Pod vedením bezva instruktorů ze ŠKOLA LYŽOVÁNÍ ,děti zvládnou zábavnou formou první kroky na lyžích.Takže plán na zimní prázdniny v Pohádce zní jasně. DOPOLOKO školička, ODPOLKO hernička :-)

Vysočina , kraj mého srdce

Je krajem vašeho srdce Vysočina? Dejte jí hlas v anketě !

Užili jste si dovolenou nebo výlet na Vysočině? Hlasujte pro ni v anketě Kraj mého srdce, a to až do 28. února 2022. Kam na letní či zimní dovolenou, kam na výlety s dětmi, na koně, památky, do lázní, za zážitkem či tradicemi? Pokud se vám vybaví právě naše Vysočina, podpořte ji v online hlasování na webu Kam po Česku. Ohlédněte se za svojí uplynulou sezonou a z pohledu turisty, návštěvníka nebo cestujícího vyberte z osmi kategorií výletů ty, které vám nejlépe sedí právě na Vysočinu. Po hlasování budete zařazeni do soutěže o hodnotné ceny, jimiž jsou třeba pobyty v zámeckém hotelu, poukazy na divadelní představení, knihy, vstupenky a pod.

Wellness s dětmi

Wellness s dětmi

Místo zasněžených kopců a lyžovačky je venku zatím samé bláto. Víte, jak v naší Pohádce čekáme na novou sněhovou nadílku ? No rozhodně se nenudíme ! Užíváme si pohádkový wellness pobyt se saunou a vířivkou. Saunování je fajn pro dospělé, ale také pro děti, kterým parádně posílí imunitu. A vířivku ? Tu si miminka i větší děti užívají snad ještě víc než my dospělí. Tak šup do županů, nebo vlastně, župany dolů :-)

Pf 2022

Vážení a milý hosté

Přejeme Vám krásné a klidné prožití vánočních svátku s Vašimi nejbližšími. Chtěli bychom Vám velmi poděkovat za projevenou důvěru v uplynulém a náročném roce. Do nového roku Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. Držme při sobě a mějme se rádi.  Budeme se na Vás opět těšit v novém roce 2022. 

Ski Harusák Nové Město na Moravě

HURÁ - jdeme lyžovat !

Od 18.12. zahájil svůj provoz lyžařský areál Harusák, oblíbený nejen našimi klienty. Otevřena je i lyžařská a snowboardová škola. Výuka v lyžařské škole je určena pro všechny věkové kategorie, jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Provozní doba je denně od 9-16 hodin, případně dle domluvy i mimo stanovený čas. Těšíme se na Vás nejenom my, ale i Harusák.

Pečeme vánoční cukroví

S vůní vanilky

V naší Pohádce už panuje ta správná předvánoční nálada. Pečeme cukroví a celý dům nám voní po vanilce. Náš nejšikovnější cukrářský tým průběžně přidává ještě špetky radosti a smíchu a máme to nejlepší cukroví na celém světě. Jak jste na tom u Vás?

Čertíci v Pohádce

Čertovské nadělení

Tak tohle čertovské nadělení se nám usadilo v Pohádce. Co na to říkáte? Jsou to taková malá milá zlobidla. 

Rezervace pobytu 2022

Rezervace pobytů rok 2022

Rezervace pobytů pro rok 2022 jsou již v plném proudu. Velice si vážíme Vaší přízně a moc nás těší, že svojí aktivní, či odpočinkovou dovolenou, za sluncem, nebo sněhem, chcete strávit právě v naší Pohádce. Těšíme se na Vás.

Zvětšit

Vánoční dárkový poukaz

Potěšte své děti, rodiny, přátele, zaměstnance či obchodní partnery věnováním Dárkového poukazu na pobyt v Pohádce. Stačí již jen napsat email, nebo nám zavolat. Zvolit si výši částky, kterou si přejete uhradit. Po obdržení platby Vám bude poukaz doručen emailem k vytištění.  A o ideální dárek k Vánocům máte postaráno.

 

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>