Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  >>
Hurá na dopravní hřiště

Co byste řekli prázdninovému tréninku ?

Stejně jako řidiči aut chodí nejprve do autoškoly, hodí se i nám cyklistům dobrý trénink. A co třeba potrénovat právě o prázdninách na SUPER dopravním hřišti v obci Jámy.  Za 27 min. dojezdové vzdálenosti od Pohádky můžete svým dětem ukázat základy provozu na silnici. Uvidíte, užijete si společně spoustu zábavy a zároveň se děti poučí o bezpečnosti silničního provozu.

 

Zvětšit

Na pohádkovém čepu

Kde se pivo vaří, tam se dobře daří ( na Pohádce sice nevaříme) .... ale... kde se pivo pije, tam se dobře žije... a na Pohádce se pije pivo jako křen. Připíjíme na ZDRAVÍ a krásný letní prázdninový DEN.

Tlaková patrola v Pohádce

Tlapky prostě frčííííí

Tým statečných tlapek vyráží do akce! Oblíbení hrdinové jsou součástí našich letošních prázdninových dobrodružství v Pohádce.

Výstava v Poličce

Z Pohádky na skok k husitům

Do Poličky je to z naší Pohádky jen pár minut, ale při návštěvě dotykové výstavy - ŽIŽKA PŘED BRANAMI se rázem se ocitnete o několik set let zpět v naší historii. Nechybí zde husitské zbraně, zbroj, kroužkové košile a přilby, které si můžete vyzkoušet a potěžkat. A co se potom zvěčnit jako válečník v bitvě v připraveném fotokoutku s velkoformátovou ilustrací! Ani dámy nepřijdou zkrátka. Mohou si obléknout gotický šat a ozdobit se čelenkou či závojem. 

Prázdniny, léto

Prázdniny začínají !

Užíváme si krásných slunečných dnů. Na Pohádce máme prostě SUPER začátek prázdnin !

Na výlety

HURÁ NA VÝLETY !

Tentokrát se skvěle zpracovanou a nádherně ilustrovanou brožurou se spoustou tipů na zajímavá místa pro výlety s dětmi na Vysočině. Stejně skvěle je zpracovaná i mapa. A to vše už máme pro Vás v naší Pohádce nachystané. Takže - stačí sbalit batůžek a můžete vyrazit za prima zážitky.

Den dětí

Den dětí

Přejeme všem dětem k jejich dnešnímu svátku, hlavně hodně zdravíčka, štěstíčka a lásky. A taky moře splněných snů...

Otevíráme 24.5.2021

SKVĚLÁ ZPRÁVA - 24. května - opět OTEVÍRÁME !

Po těžkých týdnech plných omezení, nebo úplného uzavření je tu skvělá zpráva . Od 24.května Vás bez omezení kapacity opět můžeme přivítat v naší Pohádce !  Podle vydaných vládních opatření se hosté budou muset prokázat PCR, nebo antigenním testem ne starším než 48 hodin. Ubytovat se budou smět na nejvýše sedm dní. Pro prodloužení pobytu bude nutný opětovný test, bude možné využít i schválenou samotestovací sadu na místě. Snad se tímto alespoň trochu vracíme zpět do lepších časů ! Už se na Vás všechny moc těšíme !!!

Čarodějnice - Penzion Chalupa Pohádka

Čarodějný den

Čarodějky s jejich kouzly, přetrvaly staletí. I do našich časů vklouzly a kolem nás přeletí. Ježibaba na koštěti, ráda straší malé děti. Čarodějnou zkouší moc, v pohádkách na dobrou noc. Ať se dnes vše vydaří a je krásné předjaří. Ať se brzy vrátí zpátky, dětský smích k nám do Pohádky. 

Jarní svátky

Krásné svátky jara

Velikonoce jsou oslavou jara a připomínkou, že vláda zimy a všeho ZLÉHO definitivně končí. Vítáme jaro a doufáme, že brzy přivítáme i Vás. Přejeme Vám krásné VELIKONOCE a ať máte všichni jarní náladu.

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  >>