Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  >>
Lego pro malé stavitele

Mega LEGO pro malé stavitele

Na všechny milovníky stavebnice LEGO čeká v naší pohádkové herně OBŘÍ SUPER MEGA stavebnice právě od této oblíbené značky. Ojedinělá velikost kostek a velmi kvalitní materiál nadchne větší i ty nejmenší stavitele. Další úžasný herní prvek prvotřídní světové značky je v naší Pohádce připraven pro radost vašich dětí.

Školný výlety do Pohádky

Období výletů do Pohádky právě začalo

Stačilo si jen vybrat z nabídky programů pro školní výlet, objednat termín, přemluvit sluníčko a huráá do Pohádky. A pak už si jen užívat třeba pirátský výcvik a putování za pokladem. Kapitán JACK a jeho žena MERRY nevydají pirátský glejt jen tak někomu. Jen ten pirát, který je odvážný, hbitý, statečný a chytrý, má šanci být v týmu kapitána JACKA.

 

 

 


Pohádková trička pro děti - Penzion Chalupa Pohádka

Koukejte, jak nám sluší

Naše pohádková trička pro děti v nových barevných odstínech. Máme je pro vás připraveny.


Penzion Chalupa Pohádka - Sněhurka a její pohádkový strom

Sněhurka a její šikovné děti

Tentokrát přišla za dětmi Sněhurka celá smutná. Její kouzelný pohádkový strom úplně celý opadal. Poprosila děti o pomoc, jestli by jí nepomohly kouzelný stom zase nazdobit. A protože děti Sněhurku prostě milují, bez váhání jí stom nazdobily. Ten vám byl krááásný ! Sněhurka dětem za odměnu rozdala sladké mlsání z pohádkového hrnce. Zazvonil konec a pohádky je konec !


Outdoor Penzion Chalupa Pohádka

Skvělé outdoorové odpoledne

Adrenalinové odpoledne si pro malé i velké připravil skvělý tým ve složení Peťa + Marťa + Peťa + Míša. Každý si mohl vychutnat nezapomenutelný prožitek a pocit z překonání sama sebe.Už teď se moc těšíme na další společné zážitky. Bylo to SUPER !

 

 


Ráj pro malé maminky

Ráj pro malé maminky

Přebalovací pultík pro panenky. Holčičky při péči o panenky tak mohou napodobovat své maminky. Nic nechybí - přebalovací pultík, pračka, židlička na krmení ani malý kuchyňský dřez s vodovodní baterií, kolotoč nad přebalovacím pultíkem se opravdu točí a pod pultem velký úložný prostor pro oblečky na panenky.To se u nás holčičky mají, co ?


Městské lázně Nové Město na Moravě

Myslíme na vás

A tak jsme ve spolupráci s Městskými lázněmi v Novém Městě na Moravě připravili pro naše hosty Hotelovou kartu se slevou 10 % na vstupné. Těšíme se na vás


Penzion Chalupa Pohádka Baby friendly

Víte o čem sní vaše dítě ?

No přece o naší pohádkové herně ! Právě zde se plní i ta nejtajnější dětská přání.

Výlet za Šmoulíky do Pohádky

Výlet do Pohádky a do Šmoulice

Že nevíte, co je Šmoulice ? Tak to se zeptejte dětí, protože ty určitě vědí, že je to vesnička, kde žijí samí malí, modří a velmi šikovní Šmoulové. A když k nám přijede celá třída šikovných Šmoulíků, tak to je teprve zábava. Šmoulovalo se nám pohádkově.

 

 


Každá fotografie má svůj příběh

Každá fotografie má svůj příběh

V naší Pohádce se snažíme nabízet příběhy, zážitky a radost. Fotografie jsou pouze jejich krásným zaznamenáním.


<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  >>