Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  >>
Piráti - animační program v Penzionu Chalupa Pohádka

Wow, tolik odvážných Pirátů !

Jestli chcete vyzkoušet svoji odvahu a být stejně tak stateční jako naši PIRÁTI, přijeďte a dokažte, že to myslíte vážně. 

Piráti v Pohádce

A je to !!!

 Celé pohádkové území je obsazeno PIRÁTY ! .... užíváme si každý prázdninový den !

Rezervace pobytů Penzion Chalupa Pohádka

Rezervace pobytů pro rok 2024 ZAHÁJENA !

Velice si vážíme Vaší spokojenost s našimi službami. Děkujeme za Váš zájem o rezevace pobytů pro rok 2024, které jsou již v plném proudu. Pokud máte už i Vy termín Vaší dovolené, rezervujte si u nás své ubytování včas. Těšíme se na Vás.

Dětská herna Penzion Chalupa Pohádka

24 hodin denně po celý rok

ANO, přesně tak dlouho je tu pro Vás, ale především pro Vaše děti k dispozici naše pohádková dětská herna. Takže při Vaší dovolené v Pohádce vůbec nevadí, že zrovna nevyšlo počasí, že Vaše dítko brzo ráno vstává, nebo naopak máte doma malou sůvičku, která jen tak očka nezamhouří ? A co teprve vychutnat si klidnou snídani s dobrou kávou. U nás žádný sci-fi film, ale realita ! 

Prší,prší

Prší, prší , jen se leje !

Nevadí ! Blátivé louže jsou taky prima. A když v nich řádíte s bezva kamarády, jako třeba s prasátkem Pepou a Tomíkem, nebo panem Pašíkem a paní Pašíkovou, tak vám deštivé počasí dobrou náladu v žádném případě nepokazí.

Cyklovýlet s dětmi

Cyklovýlety s dětmi

Cyklotras a cyklostezek pro malé i velké milovníky pedálů je v okolí našeho penzionu nespočet. Stačí jen šlápnout do pedálů a vyrazit na výlet. 

Krajina z výšky

Vysočina z ptačího pohledu

 Krásné pohledy z nebeské výšky můžeme ptákům závidět. Co říkáte ? Mít tak křídla ....

Šmoulové, Penzion Chalupa Pohádka

Šmoulové - dva couly velcí tvorové

Jen kousek od lesů plných zvířátek a kvetoucích rostlinek, se nachází vesnička s maličkými domečky z pestrobarevných hub. Žijí v ní dva couly velcí modří tvorečkové, kteří je nazývají ŠMOULOVÉ. Tenhle příběh milují snad všechny děti. Už několikátou sezonu tomu není jinak ani v naší Pohádce.

Letní prázdniny, dovolená

Hurá, PRÁZDNINY !

MILÉ DĚTI, ať už budete kdekoli, přejeme vám všem ty nejkrásnější dva měsíce prázdnin ! Na všechny z vás, kteří se chytáte k nám do Pohádky se už moc těšíme !!!

Deštivé počasí nám nevadí

Neexistuje špatné počasí, jen špatné oblečení

Proto nám při našich školkových výpravách do přírody trocha toho deštivého počasí vůbec nevadí. Je to prostě počasí a my víme, že déšť je potřeba. A protože to s našim milým deštivým počasím myslíme opravdu vážně, tak si oblečeme pogumované oblečení, obujeme holinky a s radostí vyrážíme ven. Tentokrát na farmu za zvířátky. Skvělou náladu dětem nastartovala už chůze po blátě. A co teprve skákání do louží ! Veselá nálada nejen dětí byla všudypřítomná. S radostí zazpívaly zvířátkům hned několik písniček. A co Vy ? Měli jste taky tak krásný den plný radosti a smíchu ?

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  >>