Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>
Vesmírná mise

Vesmírná mise

Nemáme malých cílů. Klidně vystoupáme ke hvězdám.

Světový pohár v Biatlonu ve Vysočina aréně

BMW IBU SP V BIATLONU v Novém Městě na Moravě

 Sprintem mužů startuje ve čtvrtek 2.3.2023 v 16.10 v Novém Městě na Moravě biatlonový Světový pohár, který se do Vysočina Arény vrátil po dvou letech. Přijeďte fandit našim sportovcůma užít si skvělou atmosféru závodů.

 

Spider-man

Naši malí komiksoví hrdinové

Vžít se do role komiksových hrdinů děti prostě baví a zachránit cokoli je pro ně jednodouchou výzvou.

Svařák, káva, závin

Něco na zahřátí

Po mrazivé procházce svařák, nebo Caffe Latté s domácím závinem ? Pochutnejte si na alko i nealko nápojích, které zahřejí. Zimní den Vaší dovolené bude ještě krásnější.

Zima v Penzionu Chalupa Pohádka

Zima se k nám vrátila v celé své kráse

Hurá ! Zima je zase tady ! Vydatnou sněhovou nadílku si užívají hlavně dětičky. 

Platforma Loxper

Hraje si celá rodina

Tentokrát Vám přinášíme TIP na geolokační mobilní hru, kterou si mohou zahrát děti i rodiče jen kousek od naší Pohádky. Připravte si mobily a vyražte prozkoumat zajímavosti nedalekého Jimramova. Trasa začíná na náměstí Jana Karafiáta. Více o hře: Slavné osobnosti Jimramova | Loxper . Platforma Loxper má cíl propojit  návštěvníky, turisty ale i místní obyvatele s průvodci, kteří připravili v aplikaci zábavnou trasu vyprávějící příběh osobností, historických událostí nebo zajímavých míst. 

Pohádkový karneval

Sny se už plní !

Mnohdy stačí opravdu jen málo a dostatete mnoho. Třeba upřímné dětské radosti a smíchu.

Karnevalové kostýmy v Penzionu Chalupa Pohádka

NOVOROČNÍ PŘEKVÁPKO !

V naší Pohádce moc dobře víme, že všechny děti milují karnevalové masky a převleky. A určitě jim nestačí jen jedno karnevalové odpoledne za rok. To ovšem neplatí, pokud jsou v naší pohádkové herně ! Protože tam si stačí jen vybrat kostým a cesta za pohádkovým snem může začít. Kluci mohou být komiksovým hrdinou Spidermanem, rytířem, princem, pirátem, nebo třeba rozpustilým sněhulákem Olafem. A z malé slečny se rázem stane krásná princezna, víla, Sněhurka, nebo třeba princezna Elsa z Ledového království. Nezapomněli jsme ani na naše nejmenší dětičky. V kostýmech včelky, žabičky, oslíka, kuřátka a mnoha dalších budou prostě k zulíbání .... o pohádce u nás nemusíte snít, u nás v ní jste !

Ski areály, Vysočina aréna

Ski areály a Vysočina aréna JEDOU !

Vlivem vysokých teplot v minulých dnech sníh sice zmizel, ale prima lyžovačku si na okolních sjezdovkách a tratích dopřát můžete. Ski areály Harusák a Jimramov jedou. A pro příznivce běžeckého lyžování je ve Vysočina aréně otevřena horní trať nad tubusy a pětisetmetrový okruh na stadionu. Tak hurá do stopy, nebo na svah

Sněhová nadílka

Sněhového nadělení si užívají hlavně děti

Ze sněhu se radujeme- sáňkujeme, bobujeme ! A hlavně vůbec nikam necestujeme, protože my se vyřádíme přímo v Pohádce.

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>