Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  >>
Auta Penzion Chalupa Pohádka

I v září naše auta září

Stále na startu a stále připraveni vyrazit s našimi malými závodníky.

Putovní kamínky

Putovní kamínky

Kampak asi doputují naše první pohádkové kamínky ? Je vidět, že máme nejen výtvarně nadané klienty, ale my máme prostě ÚŽASŇÁKY... děkujeme

Naši malí zdravotníci v akci

Naši malí zdravotníci v akci

Medvídkovi se zle dýchá a stěžuje si na bolest břicha. " No, tak honem, rychlý převoz, rychlá akce, do pohádkové ordinace. Tam lékaři a sestřičky, pomůžou Ti maličký !" Všechno dobře dopadlo. Medvídek je zase zdráv a může si s dětmi hrát.

Hrátnice- výstava v Poličce

HRÁTNICE - interaktivní herna pro chytré hlavy i šikovné ruce

Snažíme se Vám - našim hostům předávat maximum možných informací o aktivitách, které stojí za to během dovolené v okolí naší Pohádky navštívit. Je toho mnoho a věřte, že za týdenní dovolenou vše rozhodně nestihnete :-). Dnešní TIP je opět město Polička. Pro všechny, co si rádi hrají, se výstavní sály poličské barokní radnice proměnily v interaktivní hernu. Čekají na vás skládačky, hlavolamy, kvízy i dovednostní hry všeho druhu a slibují zábavu pro malé, větší i velké. Můžete si zahrát například minigolf, domino či kuželky. Z dílů postavit lomený oblouk, pyramidu nebo pravěké nádoby. Trpělivost prověříte při sestavování pohádkového orloje, taktiku u bitvy lodí, spolupráci u balancovníku a vědomosti u mapy světa.

Hurá na dopravní hřiště

Co byste řekli prázdninovému tréninku ?

Stejně jako řidiči aut chodí nejprve do autoškoly, hodí se i nám cyklistům dobrý trénink. A co třeba potrénovat právě o prázdninách na SUPER dopravním hřišti v obci Jámy.  Za 27 min. dojezdové vzdálenosti od Pohádky můžete svým dětem ukázat základy provozu na silnici. Uvidíte, užijete si společně spoustu zábavy a zároveň se děti poučí o bezpečnosti silničního provozu.

 

Zvětšit

Na pohádkovém čepu

Kde se pivo vaří, tam se dobře daří ( na Pohádce sice nevaříme) .... ale... kde se pivo pije, tam se dobře žije... a na Pohádce se pije pivo jako křen. Připíjíme na ZDRAVÍ a krásný letní prázdninový DEN.

Tlaková patrola v Pohádce

Tlapky prostě frčííííí

Tým statečných tlapek vyráží do akce! Oblíbení hrdinové jsou součástí našich letošních prázdninových dobrodružství v Pohádce.

Výstava v Poličce

Z Pohádky na skok k husitům

Do Poličky je to z naší Pohádky jen pár minut, ale při návštěvě dotykové výstavy - ŽIŽKA PŘED BRANAMI se rázem se ocitnete o několik set let zpět v naší historii. Nechybí zde husitské zbraně, zbroj, kroužkové košile a přilby, které si můžete vyzkoušet a potěžkat. A co se potom zvěčnit jako válečník v bitvě v připraveném fotokoutku s velkoformátovou ilustrací! Ani dámy nepřijdou zkrátka. Mohou si obléknout gotický šat a ozdobit se čelenkou či závojem. 

Prázdniny, léto

Prázdniny začínají !

Užíváme si krásných slunečných dnů. Na Pohádce máme prostě SUPER začátek prázdnin !

Na výlety

HURÁ NA VÝLETY !

Tentokrát se skvěle zpracovanou a nádherně ilustrovanou brožurou se spoustou tipů na zajímavá místa pro výlety s dětmi na Vysočině. Stejně skvěle je zpracovaná i mapa. A to vše už máme pro Vás v naší Pohádce nachystané. Takže - stačí sbalit batůžek a můžete vyrazit za prima zážitky.

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  >>