Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>
Podzimní prázdniny

Hurá podzimní prázdniny !

A proto hrajeme si každou chvilku, třeba na hasiče, nebo na maminku. A náš bazén plný kuliček, je rájem kluků a holčiček .... takhle báječně se prostě na Pohádce máme .... Krásné prázdninové dny i Vám

Podzim v Pohádce

Umíte to to jako podzim ? My na Pohádce ANO !

Dovedem to jako podzim radovat se z barviček. Ten si je půjčil od sluníčka a posledních kytiček. Rozdával je trávě stromům, také šípkům na keři. Ať se kolem dobře dívá, kdo nám to teď nevěří.

Podzimní čas

Podzimní čas

Podzim je neúžasnějším malířem. Na své paletě má ty nejkrásnější barvy. Užívejme si této nádhery, a obdivujme krásy přírody, která nás obklopuje. Odpočívejme a dovolme si těšit se z každého nového dne.

Krátká

Zvířátkové dílničky

Stejně barevná jako podzim byla i víkendová akce " Krátecký jarmark ", který  jsme našim malým pohádkovým šikulkům moc rádi doporučili. Samotná obec Krátká není obec ledajaká, ale vesnická památková rezervace. Je to proto, že se zde uchoval jeden z nejhodnotnějších celků lidové architektury v oblasti Žďárských vrchů. Vydařilo se nejenom krásné počasí, ale i bohatý kulturní program. Zvířátková dílnička, kde si děti vyrobily vlastní zvířátko, byla hlavně pro malé účastníky této akce opravdovým lákadlem. 

Podzimní pobyty

Barevný podzim

Užijte si barevný podzim plnými doušky. Odpočinek, relaxace pro dospělé a skvělé podzimní prázdniny pro děti.

Rezervace pobytů 2023

Rezervace pobytů na rok 2023 - ZAHÁJENA

Vážení a milí, rádi bychom Vám všem srdečně poděkovali za Vaši dosavadní přízeň. Stejně tak si nesmírně vážíme i Vašeho zájmu o " Pohádkové pobyty" pro rok 2023, které si již nyní rezervujete. Už teď se těšíme se na naše opětovná setkání, ale i ta nová. 

Zvětšit

Houbový ráj

Příjemné teploty a dostatek deště. Zkrátka ideální počasí pro všechny milovníky houbaření. Tak hurá do lesa ! Okolní lesy jsou naštěstí ještě většinou stále krásné a štědré. Jsou opravdovým rájem houbařů a tak košíky máme plné během chviličky. Relax k nezaplacení, co říkáte?

Léto, vodní stůl

Vodní radovánky v Pohádce

Děti + hra s vodou = nejlepší zábava letních dnů. 

Zábaviště pro sviště výstava Vendula Hegerová

Z Pohádky svištíme do Poličky

Když se Vám někde hodně líbí a je to tam prostě úžasné, tak tam svištíte klidně i několikrát ! Souhlasíte ? A přesně to se Vám stane, když dáte na naše doporučení. Nasednete do auta, nebo autobusu a za 15 minut dosvištíte z naší Pohádky do Poličky. Protože právě tam na Vás čeká skvělá interaktivní výstava ZÁBAVIŠTĚ PRO SVIŠTĚ, kterou si pro Vás připravila ilustrátorka Vendula Hegerová, A věřte, že děti i dospěláky baví tak, že ji při našem prázdninovém pobytu v Pohádce navštíví i opakovaně. Tuhle výstavu o letošních prázdninách prostě nesmíte minout !

Dům přírody Krátká

HURÁ ZA PŘÍŠERKAMI !

Víte, kdo je Česáček sadový, Bubák sklepní, Lord ze Shortlandu, Rarášek netopýří, nebo Pramínková víla ? Nevíte ! Tak my vám poradíme. Z Pohádky jste zakrátko v obci KRÁTKÁ, kde na vás čeká jednak krásná expozice v Domě přírody Žďárských vrchů, která se věnuje vývoji místní krajiny a přírody v průběhu věků. A teď to hlavní ! Pro rodiny s dětmi je připravena venkovní prázdninová hra KRÁTECKÉ PŘÍŠERKY. Hra je určena pro menší děti předškolního věku až do cca 8 let. Budete k ní potřebovat hrací sešit, který je k zakoupení na recepci domu přírody. Hra probíhá venku, jedná se o okruh dlouhý 800m po vsi se čtrnácti zastaveními. Trasa je dobře schůdná a lze absolvovat i s kočárkem. Úkolem je zjistit, jak se jmenuje skřítek, který chrání statek Dům přírody. Při každém zastavení je třeba splnit úkol a zapsat si do deníčku správné písmenko. Když správně vyluštíte tajenku, čeká na děti odměna. 

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>