Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>
Putování za skřítkem

Výprava za skřítkem

V okolních lesích u Pohádky, prý alespoň minimálně jeden skřítek na 100% někde přebývá. A tak naše dnešní výprava měla jasný cíl. Je tu někde skřítek, nebo není ! Zahlédnout skřítka je totiž věc velmi obtížná a jen málokdo má to štěstí. Museli jsme ujít dlouhou cestu, zdolat náročný lesní terén, nebo třeba přebrodit potok. Hledali jsme, hledali a nevzdali se, nevzdali ! Skřítek se nám sice neukázal, ale podařilo se nám najít alespoň jeho obydlí.Třeba příště budeme mít víc štěstí ! Nebo vy, až se vydáte na stejné dobrodrůžo.

Kluci kočičí

Kluci kočičí

Pamatujete si ještě na večerníčkové Kluky kočičí ? Tak přesně tihle ulíčníci na Vás v Pohádce čekají. A co si zatím, pro prima náladu zazpívat třeba ...
Kdo a kdo a kdo to je, co to kolem brousí, kdo si nedá pokoje, všude strká fousy? Či a či a čičičí, jsou to kluci kočičí, či a či a čičičí, jsou to kluci kočičí.

Den dětí

Krásný den všem DĚTEM

Děkujeme za vaše úsměvy. Jsou  n e n a h r a d i t e l n é

Pohádkové informační centrum

Privátní pohádkové informační centrum je připraveno!

Našim milým hostům se snažíme nabízet maximum ! A to platí i v oblasti informací. V našem privátním tiskovém informačním centru naleznete širokou nabídku propagačních materiálů, prospektů a map, kde najdete mnoho zajímavých informací o regionu, tipy na výlety, služby pro turisty, cyklisty, lyžaře. Také aktuální programy na sportovní a kulturní akce. Prostě vše, co se na Vysočině děje a to v kterémkoli ročním období.

Letošní dovolená v Pohádce

Letošní dovolená v Pohádce

Všem, kdo zvolili stejně.... Děkujeme ! .... a těšíme se na Vás !

Znovuotevření Pohádky

Znovuotevření Pohádky - opět otevíráme 25.května !

Doba nouzového stavu a vládního omezení pro cestovní ruch (alespoň ten tuzemský) se blíží ke konci. A my budeme moci od 25.května opět přivítat naše milé hosty. Po celou dobu jsme pilně pracovali a připravovali se na sezónu, na kterou se už moc těšíme ! Díky skvělé spolupráci s našimi partnery v cestovním ruchu na Vysočině, máme pro naše hosty připraveno mnoho slev a bonusů na vstupném do jednotlivých kulturních památek a sportovních zařízení. Vysočina je nádherná. Přijeďte se sami přesvědčit. Těšíme se na Vás.

Sladký májový pozdrav

Pro sladký májový den

Už jen pár dnů nám zbývá do našeho společného setkání. Abychom, to čekání lépe zvládli, posíláme Vám sladký májový pozdrav.

Venkovní posezení

Pro chvíle pohody

V letních měsících Vás zveme k posezení u venkovního krbu. Vychutnejte si s rodinou a přáteli, kávu, zmrzlinu, letní drik, regionální točené pivo, nebo grilované speciality.

Děti v Pohádce

Pohádka bez dětí, je jako nebe bez sluníčka

Už jen pár dní a v naší Pohádce budeme zase slyšet dětský smích. Moc se na Vás všechny těšíme!

Krásné červánkové ráno

Když se probudíte do červánkového rána

Ráno se probudíte, otevřete okno a čeká Vás nádherný pohled na červánkové nebe. Co říkáte, není to jako v Pohádce ?

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>