Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  >>
Zvětšit

Rezervace pobytů pro rok 2019

Rezervace pobytů pro rok 2019 je již v plném proudu. Zarezervujte si vaši pohádkovou dovolenou v čas. Těšíme se na vás.

Zvětšit

Krásné vánoční svátky - PF 2019

Přjeme vám všem spokojené prožití vánočních svátků, mnoho lásky a porozumění. A nový rok 2019 ať je celý jako z POHÁDKY.

Zvětšit

Last Minute

Uvolněný silvestrovský termín. Využijte právě uvolněného termínu ubytování v apartmánu NEBE v našem penzionu a přijeďte si s námi užít prima Silvestr v Pohádce.

Pohádka voní vánocemi

Nastává nejvoňavější čas

Začíná to nádherné období, kdy je všude cítit vanilka, skořice a citrusová kůra.… i v naší Pohádce už nastává ten krásný (nejvoňavější) vánoční čas.

Mikulášská besídka

Mikulášská nadílka

Mik, miku, mik, miku, Mikuláš, přišel s čertem na koláč. Mik, miku, mik, miku, Mikuláš, přinesl nám zimní čas. Když Mikuláš naděluje, čertík za ním poskakuje, Mik, miku, mik, miku, Mikuláš, přinesl nám zimní čas :-)

Dárkový vánoční poukaz

Vánoční dárkový poukaz

Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim pod stromeček krásný dárek v podobě vánočního poukazu na pobyt v Pohádce. Rádi připravíme dárkový poukaz přesně podle vašeho přání.

Kouzelný podzim v Pohádce

Kouzelný podzim v Pohádce

Krása barevného podzimu a toulky přírodou se snad nikdy neomrzí. Dopřejte sobě i vašim dětem načerpat energii do dlouhých zimních dnů. S rodinou nebo přáteli, za zábavou a odpočinkem, nebo si jen tak vychutnat podzimní lenošení v Pohádce.

Dětské hřiště

Dětské hřiště - ráj všech dětí

Velká travnatá plocha, prolízačky, tunely, hrady, velké pískoviště, houpačky, skluzavky, stěna pro šikovné lezce, pirátský koráb, ruské kuželky, chaloupka čarodějnice Evelíny, super auta, odrážedla a spousta hraček na písek. Pro sluníčkové dny bazén a skvělé koupání. Tak tohle všechno je naše pohádkové hřiště. Prostě ráj všech dětí.

Pohádkové léto

Sluníčko a koupání = prima léto

Letní dny jako vymalované. Radost z koupání v Pohádce mají i ti nejmenší.

Prázdniny plné zážitků

Prázdniny plné zážitků

Sluníčko, modré nebe, osvěžující koupání, les, příroda ,maliny, houby a borůvky. Ale taky prima hry a zábava, nová přátelství a spousta kamarádů. Prostě pohádkové prázdniny snů.


<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19  >>