Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  >>
Vánoční dárek

Skvělý vánoční dárek

Nejvzácnějším dárkem jsou společně prožité chvíle a zážitky. Rádi vám připravíme vánoční poukaz pro pobyt v našem penzionu pro Vaše blízké přesně podle vašeho přání.

Prasátko Peppa v naší Pohádce

Prasátko Peppa s rodinou a kamarády jsou v Pohádce

Prasátko Peppa s celou svojí rodinou a kamarády přišli do naší Pohádky na narozeninovou oslavu. Malému oslavenci přinesli krásný narozeninový dort. A protože zrovna docela pršelo, rozhodli se, že také zkontrolují kvalitu blátivých kaluží. Podzim i kaluže v Pohádce jsou prý parádní a tak, jestli můžou ještě chvíli zůstat, aby si jich užili. No, jasně, že ANO ! A tak je tu máme !.... PS : zůstanou až do jara. Protože - kde jsou dětičky, tam to prasátka prostě MILUJÍÍ. Už těď se na ně moc těší.

Podzimní relaxace v Pohádce

JEN TAK - prostě odpočívat

Podzim má svoji neopakovatelnou atmosféru, která více jak jindy vybízí k odpočinku a relaxaci. Těšíme se na Vás

Rezervace pobytů pro rok 2020

Rezervace pobytů pro rok 2020

Právě jsme zahájili rezervaci pobytů pro rok 2020. Rezervujte si včas svůj pobyt v Pohádce. Těšíme se na Vás

Houbová terapie

Houbový ráj

Relax, co duši pohladí a terapie s odměnou. Jsme moc rádi, že v okolí naší Pohádky ještě můžeme všechnu tu krásu ukázat dětem :-)

Uvolněný prázdninový termín

ŽHAVÁ ZPRÁVA !!!

Právě se nám uvolnil apartmán Pohádka v termínu 18.8.-22.8.2019 ( pobyt na 4 noci ). Třeba skvělá zpráva pro všechny, na které se o letošních prázdninách nedostalo :-) Rychlý kontakt : info@chalupapohadka.cz , nebo na tel. 731468828. ... Těšíme se na Vás

Letní pohádková GORILOVAČKA

Prázdninová G.O.R.I.L.O.V.A.Č.K.A

K létu patří grilovačky a nebo taky GORILOVAČKY :-) Hlavní je pozvat si toho správného šéfkuchaře.

Tip na prázdninový výlet

Z Pohádky za Krtečkem - náš dnešní TIP na KRÁSNÝ výlet

Jen 34,4 km – 40 min Vám stačí ujet z naší Pohádky do Litomyšle a jste u Krtečka :-) Interaktivní výstava je složena z kulis ve tvaru rozevřených knih, na kterých jsou velké reprodukce Milerových ilustrací. Rozevřené knihy tvoří jednotlivé "pokojíčky", ve kterých děti plní různé úkoly. Například pomáhají krtkovi opravit rozbitou raketu, skládají z paměti příběh z pohádky "Jak krtek ke kalhotkám přišel", spolu s krtkem hledají cestu z bludiště, skládají vláček z pohádky "O mašinkách" a mnoho dalších her a soutěží.Více na:http://www.rml.cz.

Žralok v Pohádce

Žralok v Pohádce ?

Našeho pohádkového žraločího kamaráda se NEBOJÍME :-) Klidně si s ním zaplaveme, nebo mu spočítáme zoubky :-)

Zastínění dětského hřiště

Pro naše nejmenší chceme to nejlepší

K čemu je dětské hřiště, když se na něm v rozpálených letních dnech stejně hrát nedá :-( Tak tohle rozhodně není případ našeho "pohádkového hřiště". My máme totiž kvalitní zastínění a naše nejmenší zlatíčka si mohou klidně hrát i když sluníčko pořádně zatápí :-)

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  >>