Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>
Auťáky v Penzion Chalupa Pohádka

Parádní AUŤÁKY

Všechny parádní auťáky už jsou na startu a čekají na své závodníky a malé závodnice ! Tak sešlápni plyn až na podlahu a vydej se vstříc novým dobrodružstvím !

Závbaviště pro sviště Polička

Akce sem, akce tam, kam já se jen podívám ?

Skoro by se mohlo jednat o námět na nějaký hudební popěvek, co říkáte ? Klidně si ho můžete prozpěvovat na akcích, které navštívíte při svých pobytech u nás v Pohádce.                                    Jsou v blízkém dosahu, je jich hodně a jsou bezva pro malé i velké ! O všech Vás budeme průběžně a stále informovat, nebojte ! I z této Vám přineseme určitě nějaký foto report. Nebo se tam rovnou potkáme !  " Zábaviště pro sviště " prostě musíme prosvištět !

Májové dny

Májové dny

Jsou deštivé, ale krásné ! Co říkáte.

Medvídek Blažej

Najdeš Blažeje ?

Medvídek Blažej se dětem schoval v Pohádce a čeká, až ho najdou a krásně vymalují. Budeš právě ty tím nejšikovnějším malířem ? 

Lázně ducha Litomyšl

Doporučíme Vám vždy jen to NEJLEPŠÍ - tentokrát LITOMYŠL

Město Litomyšl je pouhých 32 minut od Pohádky a zahájení 11. ročníku litomyšlské lázeňské sezóny jsme si společně s Vámi nemohli nechat ujít. Jsme moc rádi, že (b)lázníte spolu s námi. Protože, jak se praví - ČLOVĚK VELKODUŠNÝ MÁ VYHLÍDKY SLUŠNÝ!  Aneb, heslo letošního lázeňském oběžníku praví : "Zbavte se roušek, dejte si doušek!" a nebo také ...Odpočiňte tělu, mysli v lázních ducha, v Litomyšli. Vyšlo skvělé počasí, hudba, tanec, zábava pro malé i velké a všude úžasní lidé ! Příští rok opět na viděnou v Litomyšli !

 

Velikonoce na Vysočině

Velikonoční Vysočina

Ani tentokrát Vysočina se svoji bohatou nabídkou velikočních programů nezklamala. Stačilo si jen vybrat ! 

Velikonoce - Penzion Chalupa Pohádka

VESELÉ VELIKONOCE

V naší Pohádce teda určitě ! Skvělá nálada, soutěže, diskotéka, tvoření !  A co na to říká velikonoční zajíček ? Ten si blahem tiše vrní, když vidí tolik rozzářených dětských očiček .

Čarodějnický pobyt s programem

Čarodějnický pobyt s programem

Tradice je tradice ! A tím spíše, když se jedná o čarodějnická setkání. Přijeďte si s námi užít i letos skvělý víkend a tajemnou filipojakubskou noc plnou kouzel, úžasných kostýmů, převleků, lektvarů, čarování a soutěží pro malé i velké. Jednu tajnost Vám prozradíme už teď. Tahle akce nikdy nezklamala ! Je prostě SUPER ! Mrkněte na fotky z minulých ročníků.  Nezapomeňte si včas rezervovat svůj čaroapartmán ! Hejky, tejky, hejky, tejky..... už se na Vás všechny těší PAVLOVICKÉ ČARODĚJKY !!! 

Nepříznivé počasí ? Nevadí

Hlásí nepříznivé počasí ? NEVADÍ

Tak to vypadá, že se nám počasí v příštích dnech chystá nedělit z každého ročního období od všeho kousek. Ale v naší Pohádce nám to vůbec nevadí. Máme totiž prima dětskou hernu, kde se děti skvěle zabaví a žádná nuda nehrozí. A kdyby se přece jen někdo chtěl toulat venku ... rukavice, deštník a pláštěnku máme !

Velikonoční pobyt v Penzionu Chalupa Pohádka

Užijte si prodloužený velikonoční víkend v Pohádce

Využijte státní svátky a užijte si naplno velikonoční prodloužený víkend se svými dětmi. Na děti čeká velikonoční tvoření s překvapením.

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>