Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  >>
Otevíráme 24.5.2021

SKVĚLÁ ZPRÁVA - 24. května - opět OTEVÍRÁME !

Po těžkých týdnech plných omezení, nebo úplného uzavření je tu skvělá zpráva . Od 24.května Vás bez omezení kapacity opět můžeme přivítat v naší Pohádce !  Podle vydaných vládních opatření se hosté budou muset prokázat PCR, nebo antigenním testem ne starším než 48 hodin. Ubytovat se budou smět na nejvýše sedm dní. Pro prodloužení pobytu bude nutný opětovný test, bude možné využít i schválenou samotestovací sadu na místě. Snad se tímto alespoň trochu vracíme zpět do lepších časů ! Už se na Vás všechny moc těšíme !!!

Čarodějnice - Penzion Chalupa Pohádka

Čarodějný den

Čarodějky s jejich kouzly, přetrvaly staletí. I do našich časů vklouzly a kolem nás přeletí. Ježibaba na koštěti, ráda straší malé děti. Čarodějnou zkouší moc, v pohádkách na dobrou noc. Ať se dnes vše vydaří a je krásné předjaří. Ať se brzy vrátí zpátky, dětský smích k nám do Pohádky. 

Jarní svátky

Krásné svátky jara

Velikonoce jsou oslavou jara a připomínkou, že vláda zimy a všeho ZLÉHO definitivně končí. Vítáme jaro a doufáme, že brzy přivítáme i Vás. Přejeme Vám krásné VELIKONOCE a ať máte všichni jarní náladu.

Pro malé lékaře

Možná víc, než aktuální

Když ještě náš svět neznal COVID 19, tak v naší Pohádce už ambulance, lékárna, rentgen i operační sál, dávno měli své místo. Děti si bezstarostně hrály na pana doktora, sestřičku, nebo pana, paní doktorku, co dokáže uzdravit všechna zvířátka. Svět už asi nebude jako dřív, ale věříme, že z dětského světa, radost a kouzlo her nikdy nevymizí. 

Pf 2021

PF 2021

Výhled, kterému opravdu věříme. Přejeme Vám mnoho krásných rodinných chvil prožitých v roce 2021. Jsou darem nejcennějším.

Adventní čas Penzion Chalupa Pohádka

Krásný vánoční čas

Přejeme Vám všem poklidný adventní čas a požehnané vánoční svátky. Děkujeme za Vaši přízeň a podporu, které si nesmírně vážíme. 

Tlapková patrola

Splněné přání !

Pohádky a Vánoce mají mnoho společného. Plní se v nich dětská přání. A protože v té naší Pohádce se přání dětí snažíme vždycky naplnit a vánoční čas se pomalu také blíží,  jedno velké vánoční překvapení už na děti netrpělivě čeká. Tým Tlapkové patroly - Ryder, Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma, Skye a Everest. Tlapková patrola je v Pohádce ! Je připravena k akci z hlídkovací věže a je stále ve střehu. Díky hlídkovací věži mají naprostý přehled o tom, co se kde šustne a pro děti mají v centrále uschováno spoustu soutěží a úkolů. Hledají další odvážné kluky a holky, co vždy najdou správný směr a řešení. Ať se stane cokoliv. Jen ti, se pak mou stát dalšími Členy týmu tlapek. Jak jen to půjde, těšíme se na Vás milé děti !

Podzimní blátivé louže

Venku je podzim a báječné blátivé louže

I podzimní plýskanice mouhou být pro děti skvělou zábavou. Jen se při tom možná trochu umažou.

Dovedeš to jako podzim

Dovedeš to jako podzim ?

Možná je dnes nějak těžší vidět krásy a barvy podzimu. Ale zkusme se dívat a vnímat. 

Naši nejmenší pomocníci

Chlapi v kuchyni

Už naši nejmenší CHLAPI nám jasně dokazují, že vše co se děje v kuchyni, není jen pro holky.

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21  >>