Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>
Kostky sem - kostky tam. Mega Lego

Kostky sem - kostky tam

Venku řádí jeden větrný orkán za druhým, ale v naší pohádkové herně se staví z MEGA LEGA  ty nejvyšší komíny :-)  A co když spadnou ? Tak to v tom asi vítr prstíky mít nebude :-)

Jarní prázdniny

Jarní prázdniny na Pohádce

Už se těšíte, až dětem začnou jarní prázdniny a přemýšlíte, jak Vaše ratolesti zabavit ? Pro všechny, co přijedou do Pohádky máme skvělý plán ! Sázkou na jistotu pro malé i velké děti je naše dětská herna. Funguje totiž za každého počasí i nalády. Po celý den, s nabídkou parádních her a hraček. Jen těžko se hledají adekvátní alternativy zábavy, ale lyžovačka na sjezdovce, nebo relax v nedalekých městských lázních by mohlo zabrat. A kdyby se nikomu a nikam prostě nechtělo, tak wellness - sauna i vířivka, kulečník i pinpg - pong máme přímo v Pohádce. Aktivit je víc. Stačí si jen vybrat. Jedno je ale jisté. Tyhle prázdniny žádná nuda nebudou !Tyhle  prázdniny žádná nuda nebudou.Tyhle prázdniny žádná nuda nebudou.

Polární expres a Olaf dorazili do Pohádky

Polární expres a Olaf dorazili do Pohádky

Do nádherné zasněžené krajiny přijel pohádkový polární expres. A taky tři sněhuláci co MILUJÍ vřelá objetí :-)

Stavíme sněhuláka

Všude bílo, krásná zima. Komu by se nelíbila !

Sníh přece jenom napadl ! A v naší Pohádce si ho s dětmi umíme užít ! Výzva pro malé stavitele sněhuláků je tady. Stačí jen trochu umu, hodně síly a s pěknou básničkou za malou chvíli krasavec už stojí.

Zimní radovánky

Přece jenom zimu máme !

Letošní zimu (nejen) na Vysočině spíš musíme hledat. Ale přinášíme Vám důkaz, že vyřádit na sněhu se děti aktuálně jen malý kousek od naší Pohádky můůůžou

Lyžovaní jen kousek od Pohádky

Lyžovačka jen kousek od Pohádky - JEDE !

Aktuálně v naší Pohádce sněhovou nadílku bohužel nemáme :-( Stačí ale kousek popojet a lyžování malých i velkých nic nebrání. SKI HARUSÁK JEDE !  Na sjezdovku dlouhou 550 metrů s převýšením 110 metrů se svezete sedačkovou lanovou dráhou v délce 490 metrů, do výšky 734 m.n.m. Pro ty, co se teprve chystají naučit lyžovat je v provozu i lyžařská a snowboardová škola. A když znavené malé lyžaře už lyžovačka neba, tak šup do pohádkové herničky si hráááát :-)

 

Kouzelný kočár jako z pohádky

Pohádka pro princezny

Vyčarovaný jako z POHÁDKY a pro všechny malé princezny je připraven krásný růžový kočár s běloušem.

Zvětšit

Vánoce plné lásky

Krásné a pokojné vánoční svátky plné lásky, štěstí a radosti . V novém roce především pevné zdraví Vám všem přejí Šindelářovi

Vánoční čas v Penzionu Chalupa Pohádka

Vánoční čas

Nejkrásnější Vánoce jsou samozřejmě na sněhu. Ty bílé Vánoce, jak je známe z obrázků pana Lady. Ale počasí neporučíme, a tak i když bude za okny nevlídno, v naší Pohádce vládne sváteční atmosféra.

Pro ty nejkrásnější Vánoce

Pohádkové kouzlo Vánoc

Chceme pro Vás vykouzlit ty nejkrásnější Vánoce. A tak kousek po kousku balíme každý koutek naší Pohádky do vánočna.

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  >>