Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  >>
Stiling session

Stiling session - zadáno pro maminky

Inspirativní, příjemný, plný módy a cenných rad profesionála. Tak právě takový byl první listopadový sobotní večer v Pohádce. Svoji stylistickou práci nám představila paní Lenka Kántorová. Nad dokonale padnoucími modely a výslednou vizáží zaplesalo nejedno srdéčko žen a dívek.

 

 


Pohádkové snídaně pro děti

Pro veselejší snídaně

Aby dětem u nás ještě více chutnalo, máme pro ně připravena mnohá " nejen" snídaňová překvapení. 


Trička jako z pohádky

Trička jako z pohádky

K naší kolekci krásných barevných pohádkových triček jsme letos přidali trendy limetkovou barvičku. Podívejte jak sluší. Tyto módní kousky si můžete zakoupit v našem penzionu. A vzhůru na přehlídková mola.


Informace na dlani

Informace na dlani

Po celý rok pro Vás sledujeme veškeré dění v okolí našeho penzionu. Spolupracujeme s informačními centry v okolních městech a snažíme se pro Vás, naše klienty, připravit maximum informací o těch nejrůznějších aktivitách, programech, nově vzniklých zajímavých místech, sportovištích, prostě o všem, co stojí za to, při návštěvě našeho regionu vidět.  I letos, pro Vás máme připraveny tipy na NOVINKY v našem okolí. V recepci penzionu i v apartmánech naleznete naše - INFORMACE NA DLANI. A co si pod tímto názvem máte představit? Spoustu letáčků, brožurek, cyklomapy, tipy na pěší a turistické výlety, atrakce pro děti, aktuální přehled výstav, doporučení nejrůznějších sportovišť, nabídku tipů pro návštěvu přírodních a kulturních památek, společenské dění a programy, které právě daném období v okolí našeho penzionu probíhají. Nabídka toho - kudy, kam a za čím je opravdu veliká. A letos opět plná krásných novinek.


HC KOMETA BRNO

Kometa prolétla Pohádkou

O víkendu nás navštívili hráči HC KOMETA BRNO - Vilém Burian, Jan Hruška, Tomáš Svoboda, Hynek Zohorna a Tomáš Dujsík. Celá prima hokejová parta si užila pohádkový pobyt plný aktivit ( jak jinak než sportovních). Celému hokejovému týmu přejeme hodně úspěchů a co nejlepší umístění v hokejové extralize. 

 

 


Bezpečnost Vašich dětí je pro nás prioritou

Pro větší bezpečí vašich dětí

V našem penzionu na bezpečnost Vašich dětí myslíme především. A tak jsme nově nainstalovali bezpečnostní zábrany ke schodištím v jednotlivých apartmánech. Jedná se o inovativní, důkladně testovanou zábranu, která byla po několika letech vývoje uvedena na trh se snadnou instalaci. Má nadčasový nenápadný design, pevnost, trvanlivost. Po odblokování se automaticky zavírá (složí). Odpovídá nejnovější evropské normě EN1930:2011, ale i americké normě ASTM F1004. Vyrobeno v Dánsku, celosvětově patentováno, testováno v TÜV.  Hlavní péče, zodpovědnost a starost o bezpečí Vašich dětí, ale stále zůstává na Vás - rodičích.My se budeme maximálně snažit, aby náš penzion byl co nejvíce bezpečným místem pro Vaše děti.


Zvětšit

Pohádkové deníčky

Víte jak to děti mají ? Strašně rády si prý hrají. Křížovky luští křížem krážem, rybku dokáží nakreslit jedním tahem. A protože víme, co je baví a chceme, aby v naší Pohádce byly spokojené, tak jsme si pro jejich chytré hlavičky připravili POHÁDKOVÉ DENÍČKY. 


Dioráma "Broučci" v Jimramově

Putování za Broučky - TIP na výlet

Tentokrát jsme si pro Vás připravili takovou " návštěvu Broučků ". Dva z nich - Janinka a Jindříšek bydlí přímo v naší Pohádce. Za těmi od pana Jana Karafiáta se vydáte jen krátkou procházkou se od našeho penzionu do Jimramova. Zde v Síni rodáků je stálá expozice o spisovatelově životě, mnoho různých výtisků jeho poetické dětské knížky o Broučcích, ale také mnoho předmětů, které se ke knize i spisovateli vztahují. Součástí tzv. Síně rodáků je mimo jiné i nahrávka Broučků z roku 1968 načtená Karlem Högerem. Slavný loutkář Jiří Trnka vytvořil v roce 1938 na motivy Broučků dioráma, jenž je také součástí expozice a bylo představeno i na světové výstavě v Bruselu v roce 1958. Až si prohlédnete celou expozici nezapomeňte se ještě zastavit u krásné dřevěné sochy Broučka na náměstí.


Zvětšit

Mikulášská nadílka

Opět po roce přijel k nám do Pohádky Mikuláš se svojí družinou.

 

 


Zvětšit

Četnické trampoty jen kousek od Pohádky

Letní slunečné dny spojené s natáčením prvních záběrů jsou dávno pryč, ale filmový štáb ČT stále pokračuje v natáčení nových obrazů. A tak se opět pro další záběry po nějaké době vrátili do Jimramova i do naší Pohádky. Natáčení v chladivých říjnových dnech bylo pro všechny náročné, ale milá setkání a dobrá nálada po celou dobu natáčení určitě nechyběla.

 

 

 


<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27  >>