Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Zvětšit

Filmaři v Pohádce

Na malou chvíli jsme díky štábu ČT mohli nakouknout pod pokličku filmového řemesla při natáční nového historického kriminálního seriálu Četnické trampoty. Měli jsme možnost společně trávit chvíle "na place " i při vzájemném povídání u nás v Pohádce. Možná se teď na film budeme dívat trochu jinýma očima. Je to náročná práce se vším co k tomu patří, což mnozí z našeho pohádkového týmu pozanali na vlastní kůži při obsazení do komparzu. Ale za Pohádku musíme říct, že všichni byli skvělí. Děkujeme a těšíme se na hotové dílo. Takže, milí četníci, ať si vaše trampoty získají co nejvíce diváků !


Zvětšit

Bodyzorbing

Crazy Bubbles přinášejí zcela novou pohybovou a sportovní aktivitu - Bodyzorbing - Bumper Bal. Hit letošní sezony se dostal až k nám do Pohádky. Zahrajte si různé silové a zábavné hry nebo fotbal v bublině a spoustu dalších aktivit. Zažijte zcela netradiční týmový sport. Crazy Bubbles - Bodyzorbing je moderní hra a pohybová aktivita, kterou musí zkusit každý. Nafouknutou bublinu si nasadíte jako batoh, instruktor vám pomůže uvázat popruhy a rukama se držíte gumových madel před vámi. Pak už jen stačí vyběhnout a začít narážet do všeho, co se hýbe. Hry jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. A co se dá s Crazy Bubbles hrát? Instruktoři pro vás mají připravených spoustu druhů her a aktivit. K nejoblíbenějším patří fotbálek, silové souboje, kruhová vyřazovačka, kuželky či 4X. Fantazii se samozřejmě meze nekladou a v Crazy Bubbles můžete zkusit téměř vše. Tak neváhejte a přijeďte do Pohádky zažít SUPER dávku legrace. PS : Nezapomeňte si s sebou vzít pořádnou fyzičku.


Plážová lehátka pro Vaši pohodu

Pro ještě lepší dovolenou

K létu patří dovolená, koupání a chvíle odpočinku. To vše bychom našim klientům rádi dopřáli při návštěvě našeho penzionu. Proto jsme jako novinku pro letošní sezonu připravili zapůjčení plážových lehátek. Věříme, že touto službou bude dovolená v Pohádce zase o trochu víc pohádkovější.


Interierová dekorace penzionu

Kočičí prádniny

Parta kočičích fešáků nám i letos krásně ozdobila interier penzionu. Prázdninami, sluníčkem a dobrodružstvím už voní celá Pohádka.


<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27