Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>
Poděkování za roušky z Pohádky

Krásné poděkování za ušité roušky z Pohádky

Když pomáháte, tak neočekáváte vůbec nic. A přesto k vám přijde krásné DĚKUJEME. My také. Bylo nám ctí, alespoň takto pomáhat.

Veselé Velikonoce

Velikonoce - svátky jara

Velikonoce jsou oslavou jara a připomínkou, že vláda zimy definitivně končí. Přejeme Vám krásné VELIKONOCE.

Auta už se dětí nemohou dočkat

Auta už se dětí nemohou dočkat :-)

Náš pohádkový autopark se svých malých pasažérů už nemůže dočkat. Naleštěné auťáky čekají a jsou připraveny ke startu. Moc se na Vás těší milé děti !

Děkujeme za Vaši podporu

Moc si vážíme Vaší přízně !

Děkujeme Vám všem za Vaši podporu a pochopení. Společně to zvládnem !

Pro krásný den

Pro krásný den

Náš život je nyní omezený, ale nezastavil se. Náš život není CORONA ! Hodně sil a opatrujte se. Společně to zvládnem ! Krásný den Vám všem.

Báseň pro děti a dospělé

Veselou básničkou v neveselých časech

Pohodový den s krásnou básničkou co právě letí Třeba se ji naučíme se svými dětmi a o zábavu je postaráno !

Roušky do domovů pro seniory a obec

Nevzdáme to !

Bohužel, ani Ruslan se svoji dodávkou ochranných zdravotních pomůcek pro ČR, švadlenky od šití roušek nazachránil. A tak šijeme dál ! Protože je to stále potřeba ! Tentokrát pro naši obec a domovy pro seniory.

Další dávka roušek pro MOÚ v Brně

Omezení činnosti - neznamená omezení pomáhat

Nevíme, jak nyní fungují ostatní hotely a penziony v ČR, ale naše Pohádka se změnila v jednu velkou výrobnu a expedici roušek :- Snažíme se, co nám síly stačí ! Zadání zní jasně ! Rychle a kvalitně našít a co nejrychleji odeslat. Takže, tentokrát s láskou posíláme a připojujeme se k akci " 1000" roušek pro Masarykův onkologický ústav v Brně".

Stále šijeme roušky

Jsme v tom s Vámi !

Počet ušitých roušek už jsme přestali počítat. Každý den od rána do večera. Když končíme den s nachystanou (nastřihanou) dávkou na ten příští, tak můžeme klidněji spát, protože ráno už žádné zdržování, jen šití a šití. V dnešní době žádný vyjimečný příběh. Je nás mnoho, kteří pomáhají, tak jak jen mohou ! Ale nechceme se nechat připravit o ten pocit, když odevzdáváte roušky, tam, kde je tak zoufale potřebují.Ten v člověku asi jen tak nezmizí i když tohle všechno snad už brzy pomine. Je nám ctí být, byť jen malou částí tohoto úžasného soukolí lidské sounáležitosti. Společně to zvládnem !

Šijeme roušky

Když nemáme dětičky, tak šijeme roušticky

Jindy je náš penzion plný dětského smíchu. Teď je pro všechny všechno nějak jinak. Proto jsme si řekli, že když nemohou děti za námi, tak my se příblížíme k nim. A tak střiháme, šijeme, žehlíme. Roušky z Pohádky putují do nemocnic a k dětem, které je nejvíce potřebují..... společně to zvládnem !!!

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25  >>