Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  >>
Lyžovaní jen kousek od Pohádky

Lyžovačka jen kousek od Pohádky - JEDE !

Aktuálně v naší Pohádce sněhovou nadílku bohužel nemáme :-( Stačí ale kousek popojet a lyžování malých i velkých nic nebrání. SKI HARUSÁK JEDE !  Na sjezdovku dlouhou 550 metrů s převýšením 110 metrů se svezete sedačkovou lanovou dráhou v délce 490 metrů, do výšky 734 m.n.m. Pro ty, co se teprve chystají naučit lyžovat je v provozu i lyžařská a snowboardová škola. A když znavené malé lyžaře už lyžovačka neba, tak šup do pohádkové herničky si hráááát :-)

 

Kouzelný kočár jako z pohádky

Pohádka pro princezny

Vyčarovaný jako z POHÁDKY a pro všechny malé princezny je připraven krásný růžový kočár s běloušem.

Zvětšit

Vánoce plné lásky

Krásné a pokojné vánoční svátky plné lásky, štěstí a radosti . V novém roce především pevné zdraví Vám všem přejí Šindelářovi

Vánoční čas v Penzionu Chalupa Pohádka

Vánoční čas

Nejkrásnější Vánoce jsou samozřejmě na sněhu. Ty bílé Vánoce, jak je známe z obrázků pana Lady. Ale počasí neporučíme, a tak i když bude za okny nevlídno, v naší Pohádce vládne sváteční atmosféra.

Pro ty nejkrásnější Vánoce

Pohádkové kouzlo Vánoc

Chceme pro Vás vykouzlit ty nejkrásnější Vánoce. A tak kousek po kousku balíme každý koutek naší Pohádky do vánočna.

Čertíci už jsou tady

A máme je tady !

Čertíkovic rodinka, nejdřív vběhla do zahrady a pak usadila se nám TADY :-) Za chvíli prý musí jít, všechny děti potěšit.... nebo postrašit ?

Pro chvíle pohody

V letních měsících vás zveme k příjemnému posezení u venkovního krbu. Vychutnejte si s přáteli a rodinou, dobrou kávu, zmrzinu, letní drink, točené místní pivo, nebo grilované speciality.

Vánoční dárek

Skvělý vánoční dárek

Nejvzácnějším dárkem jsou společně prožité chvíle a zážitky. Rádi vám připravíme vánoční poukaz pro pobyt v našem penzionu pro Vaše blízké přesně podle vašeho přání.

Prasátko Peppa v naší Pohádce

Prasátko Peppa s rodinou a kamarády jsou v Pohádce

Prasátko Peppa s celou svojí rodinou a kamarády přišli do naší Pohádky na narozeninovou oslavu. Malému oslavenci přinesli krásný narozeninový dort. A protože zrovna docela pršelo, rozhodli se, že také zkontrolují kvalitu blátivých kaluží. Podzim i kaluže v Pohádce jsou prý parádní a tak, jestli můžou ještě chvíli zůstat, aby si jich užili. No, jasně, že ANO ! A tak je tu máme !.... PS : zůstanou až do jara. Protože - kde jsou dětičky, tam to prasátka prostě MILUJÍÍ. Už těď se na ně moc těší.

Podzimní relaxace v Pohádce

JEN TAK - prostě odpočívat

Podzim má svoji neopakovatelnou atmosféru, která více jak jindy vybízí k odpočinku a relaxaci. Těšíme se na Vás

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23  >>