Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28  >>
Hravý svět Vlasty Švejdové

Hravý svět - další pohádkový prázdninový TIP

Laskavé obrázky ilustrátorky Vlasty Švejdové, které zná již několik generací dětí i dospělých, můžete vidět na výstavě v muzeu v Poličce. Výstava je interaktivní a děti si například mohou zahrát na Budulínka a povozit se na lyščím ocásku. „Budulínku, dej mi hrášku, povozím tě na ocásku !“

 Výstava Divadla bratří Formanů

Letošní prázniny budou prostě SKVĚLÉ !

Nejen v naší Pohádce, ale i v jejím okolí. Dnes pro Vás máme úžasný TIP, na výstavu, kterou prostě musíte vidět ! Ve světě fantazie jste za 17 min. Imaginárium v Poličce je živou a okouzlující výstavou Divadla bratří Formanů a jejich přátel. Dětský i dospělý návštěvník do něj vstupuje jako hravý objevitel, který v labyrintu her, pohybliv...ých objektů tajuplných zákoutí, obrazů, fotografií a výjevů objevuje svět divadla, cirkusu a loutek. Ve službách imaginace a hravosti se tu prolíná umělecká a řemeslná práce osobitých výtvarníků a tvůrců.

Relax zona

Relax zóna

Relax zóna je připravena pro všechny, co si chtějí svoji dovolenou opavdu užít.

Bouřkové svítání v Pohádce

Kouzlo svítání

I bouřková svítání mají své neobyčejné kouzlo. Co říkáte ?

Pro pohodové chvíle Vaší dovolené

Pro pohodovou dovolenou

K příjemné a kvalitně prožité dovolené neodmyslitelně patří dobré jídlo a pití.

Po dešti na hřišti

Po dešti na hřišti

Ani deštivé počasí dětem na Pohádce zábavu a prima náladu nepokazí. Jen co se mráčky trochu umoudří, tak šup na zahradu a honem všechno vyzkoušet. A když zase zašne pršet, nevadí ! Pohádková herna je dalším rájem dětí :-)

Putování za skřítkem

Výprava za skřítkem

V okolních lesích u Pohádky, prý alespoň minimálně jeden skřítek na 100% někde přebývá. A tak naše dnešní výprava měla jasný cíl. Je tu někde skřítek, nebo není ! Zahlédnout skřítka je totiž věc velmi obtížná a jen málokdo má to štěstí. Museli jsme ujít dlouhou cestu, zdolat náročný lesní terén, nebo třeba přebrodit potok. Hledali jsme, hledali a nevzdali se, nevzdali ! Skřítek se nám sice neukázal, ale podařilo se nám najít alespoň jeho obydlí.Třeba příště budeme mít víc štěstí ! Nebo vy, až se vydáte na stejné dobrodrůžo.

Kluci kočičí

Kluci kočičí

Pamatujete si ještě na večerníčkové Kluky kočičí ? Tak přesně tihle ulíčníci na Vás v Pohádce čekají. A co si zatím, pro prima náladu zazpívat třeba ...
Kdo a kdo a kdo to je, co to kolem brousí, kdo si nedá pokoje, všude strká fousy? Či a či a čičičí, jsou to kluci kočičí, či a či a čičičí, jsou to kluci kočičí.

Den dětí

Krásný den všem DĚTEM

Děkujeme za vaše úsměvy. Jsou  n e n a h r a d i t e l n é

Pohádkové informační centrum

Privátní pohádkové informační centrum je připraveno!

Našim milým hostům se snažíme nabízet maximum ! A to platí i v oblasti informací. V našem privátním tiskovém informačním centru naleznete širokou nabídku propagačních materiálů, prospektů a map, kde najdete mnoho zajímavých informací o regionu, tipy na výlety, služby pro turisty, cyklisty, lyžaře. Také aktuální programy na sportovní a kulturní akce. Prostě vše, co se na Vysočině děje a to v kterémkoli ročním období.

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28  >>