Aktuality

<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
Zvětšit

Pohádkové deníčky

Víte jak to děti mají ? Strašně rády si prý hrají. Křížovky luští křížem krážem, rybku dokáží nakreslit jedním tahem. A protože víme, co je baví a chceme, aby v naší Pohádce byly spokojené, tak jsme si pro jejich chytré hlavičky připravili POHÁDKOVÉ DENÍČKY. 


Dioráma "Broučci" v Jimramově

Putování za Broučky - TIP na výlet

Tentokrát jsme si pro Vás připravili takovou " návštěvu Broučků ". Dva z nich - Janinka a Jindříšek bydlí přímo v naší Pohádce. Za těmi od pana Jana Karafiáta se vydáte jen krátkou procházkou se od našeho penzionu do Jimramova. Zde v Síni rodáků je stálá expozice o spisovatelově životě, mnoho různých výtisků jeho poetické dětské knížky o Broučcích, ale také mnoho předmětů, které se ke knize i spisovateli vztahují. Součástí tzv. Síně rodáků je mimo jiné i nahrávka Broučků z roku 1968 načtená Karlem Högerem. Slavný loutkář Jiří Trnka vytvořil v roce 1938 na motivy Broučků dioráma, jenž je také součástí expozice a bylo představeno i na světové výstavě v Bruselu v roce 1958. Až si prohlédnete celou expozici nezapomeňte se ještě zastavit u krásné dřevěné sochy Broučka na náměstí.


Zvětšit

Mikulášská nadílka

Opět po roce přijel k nám do Pohádky Mikuláš se svojí družinou.

 

 


Zvětšit

Četnické trampoty jen kousek od Pohádky

Letní slunečné dny spojené s natáčením prvních záběrů jsou dávno pryč, ale filmový štáb ČT stále pokračuje v natáčení nových obrazů. A tak se opět pro další záběry po nějaké době vrátili do Jimramova i do naší Pohádky. Natáčení v chladivých říjnových dnech bylo pro všechny náročné, ale milá setkání a dobrá nálada po celou dobu natáčení určitě nechyběla.

 

 

 


Zvětšit

Filmaři v Pohádce

Na malou chvíli jsme díky štábu ČT mohli nakouknout pod pokličku filmového řemesla při natáční nového historického kriminálního seriálu Četnické trampoty. Měli jsme možnost společně trávit chvíle "na place " i při vzájemném povídání u nás v Pohádce. Možná se teď na film budeme dívat trochu jinýma očima. Je to náročná práce se vším co k tomu patří, což mnozí z našeho pohádkového týmu pozanali na vlastní kůži při obsazení do komparzu. Ale za Pohádku musíme říct, že všichni byli skvělí. Děkujeme a těšíme se na hotové dílo. Takže, milí četníci, ať si vaše trampoty získají co nejvíce diváků !


Zvětšit

Bodyzorbing

Crazy Bubbles přinášejí zcela novou pohybovou a sportovní aktivitu - Bodyzorbing - Bumper Bal. Hit letošní sezony se dostal až k nám do Pohádky. Zahrajte si různé silové a zábavné hry nebo fotbal v bublině a spoustu dalších aktivit. Zažijte zcela netradiční týmový sport. Crazy Bubbles - Bodyzorbing je moderní hra a pohybová aktivita, kterou musí zkusit každý. Nafouknutou bublinu si nasadíte jako batoh, instruktor vám pomůže uvázat popruhy a rukama se držíte gumových madel před vámi. Pak už jen stačí vyběhnout a začít narážet do všeho, co se hýbe. Hry jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. A co se dá s Crazy Bubbles hrát? Instruktoři pro vás mají připravených spoustu druhů her a aktivit. K nejoblíbenějším patří fotbálek, silové souboje, kruhová vyřazovačka, kuželky či 4X. Fantazii se samozřejmě meze nekladou a v Crazy Bubbles můžete zkusit téměř vše. Tak neváhejte a přijeďte do Pohádky zažít SUPER dávku legrace. PS : Nezapomeňte si s sebou vzít pořádnou fyzičku.


Plážová lehátka pro Vaši pohodu

Pro ještě lepší dovolenou

K létu patří dovolená, koupání a chvíle odpočinku. To vše bychom našim klientům rádi dopřáli při návštěvě našeho penzionu. Proto jsme jako novinku pro letošní sezonu připravili zapůjčení plážových lehátek. Věříme, že touto službou bude dovolená v Pohádce zase o trochu víc pohádkovější.


Interierová dekorace penzionu

Kočičí prádniny

Parta kočičích fešáků nám i letos krásně ozdobila interier penzionu. Prázdninami, sluníčkem a dobrodružstvím už voní celá Pohádka.


<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25